Pierwotny czy wtórny?

  • Opublikowano: czw., 26/01/2017 - 11:22
  • Autor: Piotr Łapiński

Wśród większości osób planujących zakup mieszkania panuje przekonanie, że nieruchomości kupowane z „drugiej ręki” są zdecydowanie tańsze od tych sprzedawanych przez deweloperów a na te drugie stać tylko osoby zamożne. Czy aby na pewno? Na prostym przykładzie postaram się przybliżyć realny koszt zakupu mieszkania zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Żeby taka analiza miała sens należy porównać mieszkania o tych samych parametrach tj.

„Czy mam zdolność kredytową, czy nie mam?” - oto jest pytanie!

  • Opublikowano: pt., 20/11/2015 - 09:56
  • Autor: Łukasz Zimnoch

O pomoc doradców finansowych proszą z reguły dwie grupy Klientów. Pierwsza z nich składa się z osób, które posiadają wysoką zdolność kredytową i oczekują wyboru najkorzystniejszych ofert bankowych oraz przeprowadzenie sprawnych negocjacji, aby uzyskać jak najlepsze warunki kredytowe. Druga grupa to osoby, którym w bankach ich pierwszego wyboru, zdolność kredytowa nie została potwierdzona lub jej poziom był zbyt niski, aby sfinansować zakup lub budowę ich wymarzonego mieszkania.

MDM - zmiany od wrzesnia 2015 - artykuł umieszczony na isokolka.eu

  • Opublikowano: śr., 04/11/2015 - 09:42
  • Autor: Agnieszka Zaniewska

Firma Open Finance SA jest obecnie największą instytucją doradztwa finansowego w Polsce. Powstała w 2004 roku, zatrudnia ponad 1 000 doradców oraz dysponuje siecią ponad 95 oddziałów na terenie całego kraju. Od 2012 roku firma ma również siedzibę na terenie naszego miasta - Sokółki. Aktualnie Open Direct czyli oddział mobilny Open Finance mieści się przy ul. Ściegiennego 9, obok Biura Księgowego Probus.
Klientom poszukującym kredytu mieszkaniowego doradca pomaga:
• wybrać najkorzystniejszy kredyt spośród najlepszych ofert aż 21 banków

Rolniku - czas na finansowy rachunek sumienia

  • Opublikowano: pon., 12/10/2015 - 15:45
  • Autor: Łukasz Zimnoch

W czasach recesji pracownicy sektora kredytów gospodarczych spotykają się głównie z dwiema sytuacjami dotyczącymi polskiej wsi. Jedni rolnicy zastanawiają się jak obniżyć koszty kredytów, aby spokojnie dotrwać do lepszych czasów. Drudzy zaś, racjonalizują swoje obciążenia finansowe, aby przygotować się do inwestycji i myślą jak trafić w szczyt prosperity? Niezastąpiona w takich sytuacjach może być pomoc doradcy finansowego.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ KREDYT U POŚREDNIKA, A NIE BEZPOŚREDNIO W BANKU?

  • Opublikowano: wt., 13/10/2015 - 19:04
  • Autor: Anetta Girtler

Coraz więcej Polaków musi korzystać z różnych produktów kredytowych. Od zwykłych kredytów, poprzez kredyty samochodowe, mieszkaniowe, czy hipoteczne. Aby wziąć kredyt możemy wybrać jedną z dwóch opcji. Pierwszą z nich to oczywiście osobiste udanie się do banku i złożenie wniosku, druga opcja to skorzystanie z usług pośrednika.

BEZPŁATNE PORÓWNANIE OFERT

Strony