Agata Bujko

Miasta: 
Białystok, Bielsk Podlaski
Województwo: 
Podlaskie
Specjalność: 
Ubezpieczenie na życie
Kredyt firmowy
Kredyt gotówkowy
Kredyt hipoteczny
Kredyt konsolidacyjny

W branży finansowej pracuję od ponad 20 lat. Długoletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w banku pomaga  mi zapewnić Klientom wybór najlepszej oferty kredytu hipotecznego, gotówkowego oraz firmowego. Każdego Klienta słucham z uwagą, traktuję indywidualnie i wyjątkowo. W sposób profesjonalny i kompleksowy, pomagam przejść przez cały proces kredytowy i sfinalizować podpisanie umowy z bankiem. Wspólnie też możemy opracować indywidualny plan finansowy, który zapewni bezpieczeństwo finansowe Twojej rodziny czy umożliwi wcześniejszą spłatę kredytu.

Najważniejszym celem mojej pracy jest Klient, który przy mojej pomocy zrealizował swoje marzenia. Zapraszam serdecznie, dokonamy tego razem.

 

Polecenia

Kredyt hipoteczny

Pani Agata to nie tylko świetny doradca ale przede wszystkim wspaniała osoba. Z pełnym zaangażowaniem wykonuje swoją pracę, doradza, szuka najlepszych rozwiązań, pomaga. W 100% angażuje się w potrzeby klientów tak jak to było w przypadku moim i męża. Polecamy jak najbardziej Panią Agatę celem uzyskania kredytów różnego kalibru. Ze swojej strony bardzo dziękujemy za wszystko, dzięki Pani nie poszłoby to wszystko tak sprawnie. DZIĘKUJEMY I POLECAMY WSZYSTKIM KTÓRZY MYŚLĄ O KREDYCIE

Kredyt hipoteczny + MDM

Moja współpraca z Panią Agatą zaowocowała pozytywnym zakończeniem i uzyskaniem kredytu na dogodnych warunkach. Uważam, że jej wiedza, cierpliwość i znajomość tematu pozwala na dotarcie do celu. Jeśli za jakiś czas będę chciał skorzystać z pomocy doradcy to napewno o nią poproszę Panią Agatę. Gorąco polecam.

kredyt hipoteczny

Serdecznie polecam współpracę z Panią Agatą. Od początku do końca profesjonalne podejście, dużo cierpliwości do klienta, doskonały kontakt, proste, zrozumiałe odpowiedzi na wszystkie, nawet najbardziej oczywiste pytania. Poza tym Pani Agata jest przemiłą osobą, która lubi to co robi, więc każda rozmowa i spotkanie jest czystą przyjemnością. Cały proces uzyskania kredytu przebiegł szybko i sprawnie. Dziękuję jeszcze raz i szczerze POLECAM każdemu.

MDM+kredyt hipoteczny

Polecam współpracę z Panią Agatą. Osoba naprawdę godna zaufania, pełna profesjonalizmu a zarazem bardzo przyjaźnie nastawiona do klienta. Bardzo dyspozycyjna, doskonały kontakt, zawsze chętnie i bardzo jasno odpowiada na pytania. Dzięki współpracy z Panią Agatą ominęło nas wiele wizyt w bankach i u dewelopera, a co za tym idzie także dużo stresu. Z czystym sumieniem polecam każdemu!

Serdeczne Podziękowania

Serdecznie dziękuję Pani Agacie Bujko za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.Dzięki Pani Agacie każdy etap do uzyskania kredytu hipotecznego przebiegał szybko i sprawnie.Profesjonalistka i osoba godna polecenia.

Świetna współpraca

Sam nie ogarnąłbym tych wszystkich zawiłości związanych z zakupem mieszkania na kredyt. Bardzo się cieszę, że z Panią Agatą weszliśmy sobie w drogę. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam bardzo doradcę !!!

kredyt hipoteczny

Ja również chciałbym dołączyć się do tych podziękowań Pani Agato i szczerze polecić każdemu kontakt z Panią jak i dalszą współpracę , gdyż podejście do klienta ma Pani bardzo profesjonalne jak i najzwyczajniej mówiąc ludzkie . pozdrawiam i oby tych pozytywnych wpisów było jak najwięcej :)

super doradztwo

Bardzo polecam panią Agatę za jej profesjonalizm podejście do klienta oraz doskonałe rozeznanie rynku bankowego polecam każdemu takiego doradzę .

kredyt hipoteczny

Z pełną satysfakcją mogę polecić panią Agatę Bujko jako doradcę,dzięki niej zawiłe procedury kredytu hipotecznego okazały proste i zrozumiałe ,a wcześniej nierealne.Wszystkie spotkania to miła i przyjazna atmosfera,cierpliwość i chęć pomocy,bo pani Agata kocha to co robi.Dziękujemy.

Kredyt hipoteczny.

Zdecydowanie polecam. Pełny profesjonalizm i rzetelność w uzyskaniu kredytu. Jestem bardzo zadowolony z usług pani Agaty.

Profesjonalizm

Pani Agata Bujko pomogła przebrnąć przez wszystkie formalności bankowe, przy minimalnym moim nakładzie czasu. Wszystkie pytania i wątpliwości które się pojawiały potrafiła rozwiać momentalnie. Osoba godna polecenia! W przyszłości na pewno będę korzystał z jej doświadczenia i profesjonalizmu.

kredyt hipoteczny

Pani Agata załatwiła za nas praktycznie wszystkie formalności, szybko i profesjonalnie. Przekazała wszelkie informacje rzetelnie i zrozumiale. Kredyt otrzymaliśmy szybko i bez komplikacji. Serdecznie Polecam.

kredyt hipoteczny

Chciałbym podziękować Pani Agato za bardzo profesjonane poprowadzenie młodego człowieka przez zawiłe procedury uzyskania kredytu hipotecznego. Z Pani pomocą wydało mi się to dziecinnie proste.Pozdrawiam i bardzo polecam wszystkim.

podziękowanie

Bardzo dziękuję Pani Agato za profesjonalne podejście, rzetelny i konkretny serwis. Komunikacja i terminowość na najwyższym poziomie !!! Polecam Panią Agatę Bujko w 100% !

Podziękowania

Serdecznie dziękuję Pani Agacie Bujko za profesjonalna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Doradca kredytowy godny polecenia.

kredyt hipoteczny

Dziękujemy na profesjonalne podejście do klienta, zaangażowanie i dyspozycyjność. Pani Agata wyjaśniła nam wszystkie procedury i sprawnie przeprowadziła nas przez cały proces pozyskiwania kredytu. POLECAMY!!!

Kredyt hipoteczny

Mieliśmy przyjemność korzystać z pomocy Pani Agaty przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny.Dzięki jej profesjonalizmowi zaoszczędziliśmy dużo czasu i nerwów przy załatwianiu formalności kredytowych. Serdecznie polecamy wszystkim, którzy chcą zaciągnąć kredyt hipoteczny na korzystnych warunkach, oraz skorzystać z rad kompetentnego i sprawdzonego doradcy.

Świetna współpraca

Dzięki Pani Agacie szybko uzyskaliśmy kredyt hipoteczny o najlepszych parametrach, dopasowany do naszych wymagań i potrzeb. Praca z takim Doradcą to ogromna wygoda i oszczędność czasu. Dzięki Pani Agacie wizyty w Banku zostały ograniczone do minimum, a większość formalności uzupełnialiśmy w dogodnym nam miejscu i terminie. Pani Agata posiada dużą wiedzę zarówno w produktach bankowych jak i procedurach okołobankowych ( np. księgi wieczyste, wymogi dokumentowe do aktu notarialnego). Szybko i bezbłędnie odpowiadała na nasze pytania i wątpliwości jakie nasuwały się już w trakcie procesowania wniosku o kredyt. Świetnie współpracuje z Klientem i szczerze ją polecam.

kredyt gotówkowy

> Pani Agato dziękuję serdecznie za pomoc. Jestem zachwycona Pani profesjonalizmem i zaangażowaniem w moją sprawę. Nie poddała się Pani i walczyła do końca o pomoc w znalezieniu najlepszej oferty. Nawet po podpisaniu umowy jest Pani dostępna i pomocna. Bardzo dziękuję i polecam Panią moim znajomym i rodzinie. Gratuluję ogromnej wiedzy i zaangażowaniu w każdą nawet drobnostkę. Pozdrawiam serdecznie i jestem Pani bardzo wdzięczna za pomoc poprzez spełnienie moich wymagań. Polecam Panią Agatę w 100%. Mało jest tak doświadczonych i świadomych biznesowo doradców.

Kredyt mieszkaniowy

Pani Agata potrafi słuchać potrzeb klientów. Dzięki temu dobiera produkt szyty na miarę :)Tworzy przyjazną atmosferę obsługi. Słychać i widać profesjonalizm i doświadczenie. Szukających produktów kredytowych zachęcam do skorzystania z doradztwa Pani Agaty. Serdecznie pozdrawiam Pani Agato i dziękuję za przemiłą obsługę :)

kredyt hipoteczny

Pani Agata to rewelacyjny doradca. Szybko i sprawnie pomogła nam uzyskać kredyt hipoteczny. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i dyspozycyjność. Zdecydowanie polecamy!

Dodaj polecenie

Poleć mnie znajomym

Możesz podać kilka adresy email kilku znajomych, oddzielając je przecinkiem
Agata Bujko
Polecam Ci tego doradcę!

Skontaktuj się ze mną

* pola wymagane