Piotr Kamecki

Miasta: 
Siedlce, Warszawa, Mińsk Mazowiecki
Województwo: 
Mazowieckie
Specjalność: 
Ubezpieczenie na życie
Kredyt firmowy
Kredyt gotówkowy
Kredyt hipoteczny
Kredyt konsolidacyjny

Z branżą finansowo – ubezpieczeniową związany jest od 8 lat, natomiast szeroko pojętym doradztwem finansowym zajmuję się od blisko 6.

Zdobyte doświadczenie wykorzystuje przy doborze  najodpowiedniejszych rozwiązań finansowo – ubezpieczeniowych. Zawsze szukam tych najlepszych i realnych do uzyskania nie skupiając się na „ofertach plakatowych”.

Z pasją zajmuję się: Doradztwem przed „duże D”, a nie sprzedażą produktów bankowych, dlatego w  pracy najważniejsze są dla mnie :  budowanie długotrwałych relacji, skuteczność oraz zadowolenie każdej ze stron z wypracowanego rozwiązania.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Polecenia

Polecam

Z czystym sumieniem polecam Pana Piotra Kameckiego, jego profesjoalizm i dośwadczenie jest na najwyższym poziomie. Jego rzetelne podejście bardzo pomaga w szybkim i pozytywnym zalatwieniu spraw mu powieżonych.

Polecenie

Zdecydowanie polecam usługi Pana Piotra Kameckiego. Bardzo miła rzetelna obsługa, kompleksowe prowadzenie spraw od początku do końca. Profesjonalne doradztwo na każdym etapie. Pan Piotr wykazał się wysokim poziomem kompetencji i wiedzy merytorycznej dotyczącej zakresu świadczonych usług. Szczególnie cenę sobie jego elastyczność, życzliwość i zaangażowanie.

Polecam z czystym sumieniem

Bardzo gorąco polecam Pana Kameckiego wszystkim, którzy potrzebują porady a także szybkiego działania. Współpraca z tym bardzo wykwalifikowanym doradcą była dla mnie przyjemnością. Pan Piotr zorganizował wszystko bezproblemowo, bezstresowo i bardzo szybko. Osoba warta polecenia i przede wszystkim warta zaufania.

Polecam Pana Piotra Kameckiego

Pan Piotr zajmował się na moje zlecenie kredytem hipotecznym na mieszkanie. Od samego początku współpraca układała się na bardzo wysokim poziomie. Tak też zostało do dnia dzisiejszego. Szybkość załatwienia wszelkich formalności oraz pełny profesjonalizm Pana Piotra zasługuje na Wielkie słowa uznania. Kontakt z klientem również- sama przyjemność. Praktycznie nie musiałem się ruszać z domu. Coś pięknego. Dodatkowo Pan Piotr już po udzieleniu kredytu służył pomocą i odpowiadał na wszystkie pytania. Z czystym sumieniem uznaję Pana Piotra, za szczególnie godnego polecenia, doradcę finansowego.

Polecam Pana Piotra Kameckiego

Bardzo polecam Pana Piotra jako doradcę. Profesjonalista pod każdym kątem. Miałem Bardzo trudny kredyt do zrobienia a Pan Piotr szybko i sprawnie mi go zorganizował gdzie moje zaangażowanie czasowe było minimalne.

Pan

Polecam Piotra jako doradcę do kredytu hipotecznego. Najlepsze warunki, brak dodatkowej prowizji, szybko, sprawnie i bezproblemowo. Niczym się nie martwiłem, Piotr wszystko pozałatwiał, a mi zostało tylko podpisanie papierów.

Dodaj polecenie

Poleć mnie znajomym

Możesz podać kilka adresy email kilku znajomych, oddzielając je przecinkiem
Piotr Kamecki
Polecam Ci tego doradcę!

Skontaktuj się ze mną

* pola wymagane