Sylwia Tomaszewska

Miasta: 
Łomża
Województwo: 
Podlaskie
Specjalność: 
Ubezpieczenie na życie
Plan emerytalny
Kredyt firmowy
Kredyt gotówkowy
Kredyt hipoteczny
Lokata
Kredyt konsolidacyjny

Mam na imię Sylwia , od blisko 4 lat zajmuję się doradztwem finansowym.

W tym czesie udało mi się pomóc wielu osobom w zakupie nieruchomości  oraz realizacji ich pomniejszych celów. Moi klienci to także liczne grono przedsiębiorców, z którymi wspólnie uzyskaliśmy pieniądze na rozwój ich firm.

Dzięki uczciwej współpracy udaje nam się uporządkować sprawy finansowe, opierając je na solidnym fundamencie jakimi są zdobyte doświadczenie i wiedza. Główną zasadą na jakiej opieram się w swojej pracy jest precyzyjne i rzeczowe informacje klientów o ich sytuacji i możliwościach jakie posiadają. Nie owijam w bawełnę i mówię jak jest!

Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej pomocy. Chętnie wesprę Państwa w zrozumieniu i odnalezieniu się w gąszczu bankowych produktów i przepisów.

 

                          Polecam się,   Sylwia Tomaszewska

Polecenia

kredyt hipoteczny z dofinansowaniem MDM

Praca z Panią Sylwią to czysta przyjemność - zawsze wyrozumiała, ciepła, wytłumaczy każde zagadnienie. Serdecznie polecamy współpracę. Właśnie dzięki staraniom Pani Sylwii za półtora roku będziemy cieszyć się własnym lokum, a warunki kredytowe uzyskaliśmy wręcz wymarzone. Jeśli w przyszłości będzie potrzeba skorzystać z pomocy doradcy finansowego na pewno będzie to Pani Sylwia.

Kredyt hipoteczny z dofinansowaniem z programu MDM

Chcielibyśmy serdecznie polecić wszystkim współpracę z Panią Sylwią Tomaszewską. Dzięki jej profesjonalnej pomocy, w przyszłym roku będziemy mogli cieszyć się z własnego mieszkania. Pani Sylwia sprawnie, mimo wszelkich przeszkód, przeprowadziła nas przez wszystkie formalności, zaproponowała najlepsze rozwiązania. W razie potrzeby, na pewno skorzystamy ponownie z jej usług.

kredyt konsolidacyjny

Chcielibyśmy serdecznie polecić wszystkim opiekę i doradztwo finansowe p. Sylwii Tomaszewskiej.Trafiliśmy do p. Sylwii w bardzo trudnym dla nas momencie,gdy potrzebowaliśmy uporządkowania finansowych spraw naszej rodziny, a także skonsolidowania wszystkich naszych zadłużeń.Jednocześnie liczyliśmy na fachowe doradztwo finansowe, które pozwoli nam dostrzec i zdobyć środki na realizację naszych finansowych potrzeb.P.Sylwia z ogromną cierpliwością i empatią otoczyła nas swoją opieką. Poświęciła nam wiele swojego cennego czasu na uzyskanie przejrzystości naszej finansowej sytuacji, a następnie na znalezienie rozwiązań naszych kłopotów.Jej życzliwość,fachowość, jasność myślenia i świetna orientacja w rynku finansowym okazały się wprost bezcenne.Wszystkie te umiejętności doprowadziły do rozwiązania naszych problemów i jednocześnie do uzyskania znaczącej poprawy sytuacji materialnej oraz stabilizacji finansowej naszej rodziny.Jesteśmy ogromnie wdzięczni za okazaną nam pomoc i mimo ,iż nasza sytuacja jest już stabilna, mamy nadzieję na dalszą opiekę i współpracę.Gorąco polecamy wszystkim, którzy być może znaleźli się w zawiłej finansowo sytuacji opiekę i doradztwo p. Sylwii Tomaszewskiej i jeszcze raz dziękujemy. Wdzięczni za okazaną pomoc-Barbara i Zbigniew Grądzcy

Dodaj polecenie

Poleć mnie znajomym

Możesz podać kilka adresy email kilku znajomych, oddzielając je przecinkiem
Sylwia Tomaszewska
Polecam Ci tego doradcę!

Skontaktuj się ze mną

* pola wymagane