Łukasz Zimnoch

Miasta: 
Białystok
Województwo: 
Podlaskie
Specjalność: 
Ubezpieczenie na życie
Plan emerytalny
Kredyt firmowy
Fundusz inwestycyjny
Kredyt gotówkowy
Kredyt hipoteczny
Lokata
Kredyt obrotowy
Kredyt konsolidacyjny

Doradztwo finansowe to moja pasja. Uwielbiam pomagać moim klientom. Ostatnio zapytany, czym się tak naprawdę zajmuję odpowiedziałem, że jestem higienistką finansową. Oznacza to, że dbam o higienę finansową moich klientów.

W zasadzie kredyt hipoteczny zaciągnąć może prawie każdy. Ważniejsze jest jednak to, jak zrobić to mądrze i bezpiecznie tak, aby życie z nim było komfortowe. Pomagając zaplanować finansową przyszłość moich klientów koncentruję się nie tylko na tym jak kredyt zdobyć, ale również jak się go racjonalnie pozbyć. Zwracam uwagę na zapewnienie bezpieczeństwa finansowego dzieci jak i najbliższej rodziny kredytobiorców, aby w żadnej sytuacji życiowej nikt z najbliższego otoczenia moich klientów nie był pokrzywdzony.

Będąc już od ponad dziesięciu lat, na dobre i na złe, z moimi klientami biznesowymi, pomogłem wielu z nich rozwinąć swoje działalności, zapewnić finansowanie planowanych inwestycji oraz utrzymać płynności na bezpiecznym poziomie. Z doświadczenia wiem, że do banków nie warto się przywiązywać. Bank to nie lekarz rodzinny. Dlatego też regularnie dbam o ograniczanie finansowych kosztów działalności moich klientów.

Mądre i efektywne oszczędzanie nie tylko uniezależnia nas od doraźnych i nieprzemyślanych decyzji administracyjnych, ale również tworzy poduszkę ochronną na wypadek zdarzeń losowych. Nieustająco podnoszę swoją wiedzę z zakresu rynków kapitałowych, aby wspierać moich klientów w bezpiecznym i racjonalnym inwestowaniu.

 

Listy referencyjne: 

Polecenia

Kredyt gotówkowy

Ogromny pozytyw! Do Pana Łukasza trafiłam przypadkowo i bardzo się z owego przypadku cieszę. Potrzebowałam niewielkiej pożyczki gotówkowej. Był to mój pierwszy kredyt i dzięki Panu Łukaszowi wszystko przebiegło sprawnie i bezstresowo. Osoba niezwykle kompetentna, rzetelna, wzbudzająca zaufanie. Ogromna kultura osobista. Takim Doradcom jak Pan Łukasz śmiało możemy powierzyć sprawy swoich finansów! Polecam a przy okazji serdecznie pozdrawiam Pana Łukasza!

Leasing

Chciałbym polecić Pana Łukasza, jako specjalistę od finansowania rozwoju przedsiębiorstw. W naszym przypadku współpraca dotyczyła pozyskania środków na zakup wysokiej klasy plotera. Rozważaliśmy różne opcje finansowania. Myśleliśmy o zakupie gotówkowym jak również o kredycie oraz leasingu. Każde z tych rozwiązań ma oczywiście swoje zalety i wady. Dzięki analizie Pana Łukasza wybraliśmy najkorzystniejsze, w naszym przypadku, rozwiązanie zarówno pod kątem zachowania płynności jak i podatkowym. Pan Łukasz pomógł nam również wybrać, spośród wielu ofert leasingowych, tą najlepszą dla nas zwracając uwagę nie tylko na sam koszt finansowania ale również na istotne zapisy w umowach. Dodatkowo należy podkreślić szybkość działania i bardzo dobrą orientację w rynku usług finansowych dla przedsiębiorstw. To wszystko powoduje, że możemy zarekomendować Pana Łukasza, jako osobę godną zaufania.

Kredyt hipoteczny

Potrzebujesz kredytu? Nawet się nie zastanawiaj Pan Łukasz jest osobą której szukasz . Jest sumienny, życzliwy, doskonale zna się na tym co robi, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych .Profesjonalnie, pewnie, szybko i skutecznie. Nam bardzo szybko pomogła uzyskać kredyt mieszkaniowy przy czym wszystko krok po kroku wytłumaczył i na bieżąco nas informował o swoich posunięciach. Najwyższy poziom obsługi, najlepsze oferty, klarowny przekaz. Współpraca z Panem Łukaszem to przyjemność. Doceniając ponadprzeciętne zaangażowanie w osiągnięcie celów klienta, z całym przekonaniem rekomenduję Pana Łukasza jako profesjonalnego i skutecznego doradcę.

Kredyt hipoteczny

Polecam doradcę Łukasza Zimnocha wszystkim zabieganym, zakręconym i nie mającym ochoty na "tracenie czasu" w poszukiwaniu najlepszej oferty kredytowej. My z mężem skorzystaliśmy z pomocy przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Współpraca przebiegała na najwyższym poziomie pod każdym względem. Rzetelność, kompetencja i wysoka kultura osobista - tak w skrócie można opisać podejście do klienta i powierzonego zadania. Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu!

Kredyt MDM

Serdeczne podziękowania kieruję w stronę Pana Łukasza, za pomoc w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego z programu MDM. Z wykształcenia jestem osobą, która na co dzień pracuje w bankowości, jednak pomoc Pana Łukasza okazała się niezbędna. Od samego początku dało się zauważyć pełną determinację i zaangażowanie w sposób komplety i całościowy. Nasza współpraca rozpoczęła się od określenia celów i możliwości kredytowych oraz przedstawienia dostępnych propozycji na rynku w sektorze bankowym. Dzięki jasnym, przejrzystym i klarownym informacjom przekazanych przez doradcę mogłem dokonać właściwego wyboru odpowiedniej oferty/ propozycji kredytowej. Na każdym spotkaniu oraz w rozmowie telefonicznej dało się zauważyć pełen profesjonalizm oraz pełne podejście do sprawy. Pan Zimnoch wziął na siebie kwestię skompletowania min wniosków i dostarczenia ich osobiście Bankowi a także niezbędnych dokumentów potrzebnych do uzyskania kredytu MDM, jednocześnie oszczędzając mój czas. Pan Łukasz w moim imieniu kontaktował się min z Developerem oraz Bankiem negocjując między innymi warunki uzyskania kredytu mieszkaniowego jakie postawiła instytucja finansowa. Bez pomocy Pana Łukasza trudno byłoby przeskoczyć pewne zagadnienia, zaznaczył także swoją obecność podczas podpisywania umowy kredytowej w Banku. Chciałbym gorąco polecić Pana Łukasza wszystkim tym którzy chcą skorzystać z usług doradcy finansowego. Pan Łukasz swoją osobą wykazuje przede wszystkim ZAUFANIE oraz pełne zaangażowanie w sprawy swoich klientów. Polecam serdecznie Łukasz Adamski.

Kredyt hipoteczny- mieszkanie

Pan Łukasz przyczynił się do spełnienia naszych marzeń- pomógł nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup własnego mieszkania!!! Namierzyliśmy mieszkanie, na którym bardzo nam zależało ale pozytywny finał zależał od, krótkiego terminu wpłaty na konto sprzedającego. Pan Łukasz uratował naszą inwestycję, doprowadził do uzyskania kredytu w czasie, w którym nam na pewno by się nie udało... i to na bardzo atrakcyjnych warunkach. Dzięki jego wiedzy i zaangażowaniu wybraliśmy najatrakcyjniejszą opcję kredytową, zminimalizowaliśmy koszty uzyskania kredytu, wynikiem tego było np. to, że nie musieliśmy wydawać pieniędzy na tzw. "wkład własny", dla zaoszczędzonych pieniędzy znajdziemy na pewno lepszy cel. Pan Łukasz Zimnoch towarzyszył nam do końca naszej przygody, zawsze w gotowości i bardzo skuteczny. Jesteśmy bardzo wdzięczni Panie Łukaszu- dziękujemy.

Kredyt gotówkowy

Kontakt do Pan Łukasza otrzymaliśmy dzięki poleceniu naszych znajomych. Ubiegaliśmy się o kredyt gotówkowy w banku, w którym posiadamy konta. Niestety nasz bank odmówił nam udzielenia oczekiwanej pożyczki. Nie bardzo wiedzieliśmy z jakiego powodu? Praco niezła, dochody sensowne, brak jakichkolwiek zaległości. Dopiero po spotkaniu z Panem Łukaszem zrozumieliśmy, że świat regulacji bankowych ma się ni jak do rzeczywistości i że każdy bank, ma nieco inne przepisy określające komu można udzielić kredytu a komu nie. To „nieco inne” okazało się sprawą kluczową. Dzięki pomocy Pana Łukasza dobraliśmy odpowiedni bank z bardzo dobrą ofertą. Koszt kredytu wyszedł niższy niż w naszym „macierzystym” banku i nie musieliśmy wykupować żadnych kosztownych ubezpieczeń. Całość przedsięwzięcia zajęło nam (od pierwszego kontaktu telefonicznego do wypłaty środków) zaledwie cztery dni. Z miłą chęcią rekomenduję Pana Łukasza, jako znającego się na rzeczy i godnego zaufania doradcę finansowego.

Zakup siedliska

Pan Łukasz pomagał nam przy sfinansowaniu kredytem hipotecznym zakupu siedliska. Współpraca rozpoczęła się od wyboru najkorzystniejszych ofert bankowych uwzględniając równocześnie nasze przyszłe plany inwestycyjne. Pan Łukasz pomógł nam uregulować stan prawny nieruchomości poprzez założenie księgi wieczystej oraz asystował nam podczas podpisania umowy kredytowej sugerując rozwiązania, które obniżyły koszty kredytu. Dzięki negocjacjom oraz wyborowi odpowiednich wariantów miesięczna rata naszego kredytu była niższa (od pierwotnej oferty) o ponad sto zł, co dało oszczędności na poziomie 24 000 zł. Z miłą chęcią polecamy Pana Łukasza Zimnocha, jako zaangażowanego i godnego polecenia doradcę finansowego.

Kredyt firmowy

Korzystałem z pomocy Pana Łukasza przy okazji ubiegania się o kredyt firmowy. Współpraca od początku do samego końca przebiegała wzorowo. Poza bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym, Pana Łukasza cechuje duża elastyczność, zaangażowanie i co najważniejsze chęć wypracowania dla klienta najlepszej oferty. W moim przypadku wiązało się to z koniecznością ponownego przebrnięcia przez procedury w banku, który ostatecznie wybraliśmy. Dzięki zaangażowaniu Pana Łukasza, "rzutem na taśmę" udało się uzyskać znacznie korzystniejsze warunki. Cenię fachowców, którzy umiejętnie potrafią objaśnić klientowi nieznane zagadnienia i przedstawić rekomendacje wraz z dokładnym uzasadnieniem. Szczególnie, gdy wszystko przebiega w tak miłej atmosferze. Z pewnością przy najbliższej okazji, gdy będę potrzebował doradztwa w zakresie finansów, Pan Łukasz będzie pierwszą osobą, z którą się skontaktuję. Wielkie dzięki za pomoc i pełen profesjonalizm, który dziś mało kto potrafi utrzymać!

Profesjonalizm w każdym calu

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Łukaszowi Zimnochowi za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nowego mieszkania. Pan Łukasz zajął się naszą sprawą w sposób absolutnie kompletny i całościowy. Współpraca rozpoczęła się od określenia naszych preferencji i możliwości kredytowych oraz omówienia dostępnych rozwiązań na rynku. Dzięki jasnym i klarownym informacjom mogliśmy dokonać wyboru właściwej oferty bankowej mając pełną świadomość wad i zalet danego rozwiązania. Pan Łukasz zdjął z naszych barków całość kwestii związanych z kompletowaniem dokumentacji. Kontaktował się w naszym imieniu zarówno z bankami, negocjując koszty kredytowe jak i deweloperem tak, abyśmy nie musieli marnować na to naszego czasu. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej był z nami w takcie podpisania umowy w banku oraz zadbał o przygotowanie niezbędnej dokumentacji do uruchomienia kredytu. Chcielibyśmy gorąco polecić Pana Łukasza Zimnocha, jako zaufanego i zaangażowanego w sprawy swoich klientów doradcę finansowego.

Dodaj polecenie

Poleć mnie znajomym

Możesz podać kilka adresy email kilku znajomych, oddzielając je przecinkiem
Łukasz Zimnoch
Polecam Ci tego doradcę!
środa, 30 Wrzesień, 2015 - 10:18

Kupując mieszkanie na rynku wtórnym korzystaj z programu MdM, możesz zyskać kilkadziesiąt tysięcy!

Dzieci priorytetem

poniedziałek, 5 Październik, 2015 - 15:05

Jak co kwartał Bank Gospodarstwa Krajowego podał nowe stawki średniego wskaźnika przeliczeniowego kosztu odtworzenia 1 m2 powierzchni użytkowej.

poniedziałek, 12 Październik, 2015 - 15:45

W czasach recesji pracownicy sektora kredytów gospodarczych spotykają się głównie z dwiema sytuacjami dotyczącymi polskiej wsi. Jedni rolnicy zastanawiają się jak obniżyć koszty kredytów, aby spokojnie dotrwać do lepszych czasów. Drudzy zaś, racjonalizują swoje obciążenia finansowe, aby przygotować się do inwestycji i myślą jak trafić w szczyt prosperity? Niezastąpiona w takich sytuacjach może być pomoc doradcy finansowego.

czwartek, 29 Październik, 2015 - 13:46

Jak co kwartał Bank Gospodarstwa Krajowego podał nowe stawki średniego wskaźnika przeliczeniowego kosztu odtworzenia 1 m2 powierzchni użytkowej. Od 1 października wzrósł on o 108 zł do kwoty 4 161,5 zł. Oznacza to, że maksymalna cena nabywanego mieszkania na rynku wtórnym wynosi aktualnie 3 745,35 zł.

piątek, 20 Listopad, 2015 - 09:56

O pomoc doradców finansowych proszą z reguły dwie grupy Klientów. Pierwsza z nich składa się z osób, które posiadają wysoką zdolność kredytową i oczekują wyboru najkorzystniejszych ofert bankowych oraz przeprowadzenie sprawnych negocjacji, aby uzyskać jak najlepsze warunki kredytowe. Druga grupa to osoby, którym w bankach ich pierwszego wyboru, zdolność kredytowa nie została potwierdzona lub jej poziom był zbyt niski, aby sfinansować zakup lub budowę ich wymarzonego mieszkania.

środa, 18 luty, 2015 - 11:14

Dobierając o odpowiednią wysokość raty kredytowej w PLN warta pamietać, że nie będzie ona na takim samym poziomie przez cały okres kredytowania. Wahania te nie będą tak gwałtowne, jak w przypadku kredytów denominowanych w walucie obcej (na przykład w CHF), ale jednak!

środa, 25 luty, 2015 - 12:34

Tylko nieprzyzwoicie bogaci mogą sobie pozwolić na trzymanie pieniędzy w "skarpecie". Choć nie wiem, czy znajdzie się ktoś, kto świadomie zdecyduje się na ponoszenie tak ogromnych kosztów.

poniedziałek, 9 Marzec, 2015 - 09:04

Rada Polityki Pieniężnej obniżyła stopę lombardową do 2,5%, co oznacza, że maksymalne oprocentowanie kredytów gotówkowych może być na poziomie 10% rocznie. Tak tanio jeszcze nie było i prawdopodobnie już nie będzie.

Jeżeli ktoś zastanawia się nad zaciągnięciem kredytu gotówkowego, to pod kątem warunków finansowych jest to najlepszy moment. Oczywiście należy zwrócić uwagę na koszty ukryte pod postacią różnych opłat przygotowawczych i dodatkowych ubezpieczeń. Z dobrym doradcą wiele da się wynegocjować!

czwartek, 30 Kwiecień, 2015 - 11:30

Wkład własny często uniemożliwia bądź odwleka możliwość realizacji marzeń o własnym mieszkaniu. Czy da się go obejść. Odpowiedź brzmi: TAK! - tylko trzeba wiedzieć jak!?

Poniżej kilka praktycznych pomysłów na zapewnienie wkładu własnego, dla tych którzy nie mają odpowiednich luv nie chcą pozbywać się swoich oszczędności:

1. Wyceń nieruchomość wyżej niż cena transakcyjna,

2. Daj pod zabezpiecznie dodatkową nieruchomość. Nie musisz być jej właścicielem,

3. MDM. Dopłata z programu dla Bialegostoku to ponad 28 000 PLN,

4. Weź kredty gotówkowy,

Skontaktuj się ze mną

* pola wymagane