Norbert Głowacki

Miasta: 
Pułtusk, Ostrołęka, Ciechanów, Maków Mazowiecki, Wyszków
Województwo: 
Mazowieckie
Specjalność: 
Ubezpieczenie nieruchomości
Ubezpieczenie na życie
Ubezpieczenie komunikacyjne
IKE/IKZE
Kredyt gotówkowy
Kredyt hipoteczny
Lokata
Kredyt konsolidacyjny

Finanse i Bankowość są moją pasją od początku mojego życia zawodowego, tj. od 2006 roku pracuję w instytucjach finansowych. Obecnie swoją nabytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuję we współpracy z  pierwszą w Polsce firmą Doradztwa Finansowego. Dzięki mojej pracy setki Klientów zrealizowało swoje największe marzenie o „własnych czterech ścianach”. Poza kredytem hipotecznym w swojej ofercie posiadam również:

- ubezpieczenia na życie i dożycie, majątkowe, a także OC i AC;

- plany emerytalne;

- Obligacje Korporacyjne;

- kredyty gotówkowe, konsolidacyjne;                     

- kredyty firmowe;

- IKE, IKZE.

Dzięki bogatej ofercie pomagam swoim Klientom w osiągnięciu ich celów życiowych. Jestem gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa . W każdą sprawę wkładam całą energię i zaangażowanie. Stawiam na jakość i profesjonalizm w obsłudze Klienta.

Bardzo serdecznie zapraszam do współpracy.

Polecenia

Zaangażowanie i profesjonalizm

Profesjonalne podejście do Klienta, polegające na próbie poznania jego potrzeb i dobraniu optymalnego rozwiązania. Dobra znajomość produktów finansowych, duża wiedza teoretyczna i praktyczna. Wyjątkowa elastyczność i dostępność. Nie ma problemu ze spotkaniami w godzinach popołudniowych a nawet wieczornych. Zaangażowanie i pomoc przy załatwianiu formalności w moim przypadku z bankiem. Polecam usługi Pana Norberta.

Błyskawiczna i profesjonalna pomoc

Pan Norbert jest osobą, która z pewnością chce pomóc swojemu klientowi i szuka najwygodniejszych rozwiązań. Nie ma dla Niego sytuacji bez wyjścia - zawsze jest udany efekt końcowy. jest zawsze do dyspozycji, wyjaśni wszelkie wątpliwości, odpowie na każde pytania, przy tym jest serdeczny i uśmiechnięty. polecam:)

Dodaj polecenie

Poleć mnie znajomym

Możesz podać kilka adresy email kilku znajomych, oddzielając je przecinkiem
Norbert Głowacki
Polecam Ci tego doradcę!

Skontaktuj się ze mną

* pola wymagane