anetta girtler

Miasta: 
Augustów, Suwałki, Gołdap, Olecko
Województwo: 
Podlaskie
Warmińsko-Mazurskie
Specjalność: 
Ubezpieczenie na życie
Plan emerytalny
Kredyt firmowy
Kredyt gotówkowy
Kredyt hipoteczny
Kredyt konsolidacyjny

W  branży finansowej pracuję od kilkunastu lat. W tym czasie udało mi się zgromadzić wiedzę i bogate doświadczenie, które dziś pomagają mi w pracy z moimi Klientami.

W mojej pracy kieruję sie przede wszystkim uczciwością, rzetelnością i sumiennością - wszystko podporządkowuję zadowoleniu Klienta. Wysokie znaczenie ma dla mnie również terminowość, rzeczowość i dyspozycyjność. Najważniejszym dla mnie zawsze pozostaje szacunek do Klienta i sprawy,  które mi powierza.

WYBIORĘ NAJLEPSZY PRODUKT dla Klienta:

  • kredyt hipoteczny - na zakup czy też budowę
  • pożyczka hipoteczna- na dowolny cel pod zabezpieczenie
  • kredyt gotówkowy
  • plany oszczędnościowe/emerytalne
  • ubezpieczenie
  • leasing
  • faktoring

Produkty, które oferuję to produkty bankowe, oferowane przez działające w Polsce banki.

Moje zadanie to analiza  tych produktów, jak najlepsza ich  znajomość i  wybór najlepszych z nich - w tym się specjalizuję - w wybieraniu dla  moich Klientów najkorzystniejszych produktów bankowych i pomoc w ich uzyskaniu.

Produkty, które są dostępne z moją pomocą, są na takich samych warunkach  jak uzyskane bezpośrednio w banku  -  nigdy nie są gorsze. Wybierając współpracę ze mną uzyskujesz dostęp do całej palety rynkowej danego produktu, masz gwarancję wyselekcjonowanych ofert pod kątem jakości cenowej i produktowej.

To ja dla Ciebie szukam ofert, selekcjonuję, analizuję i przedstawiam efekty mojej pracy - Ty, Drogi Kliencie, dokonujesz wyboru - wyboru dostępnego z kilku ofert, które warte są Twojej uwagi - czyli zostały wybrane jako najlepsze spośród dostępnych.

GWARANTUJĘ WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUGI

Zapraszam Państwa do kontaktu ze mną - chętnie pomogę w Państwa sprawie

MOJA USŁUGA JEST BEZPŁATNA DLA KLIENTA

https://www.facebook.com/doradcakredytubezpieczenie

https://plus.google.com/+DoradcaFinansowyOpenFinanceAnettaGirtlerAugustow

 

Polecenia

Do takich osób się wraca ... "Dobry Duszek" ponowni Pomógł.....

Do takich osób się wraca ... "Dobry Duszek" ponownie Pomógł ... w roku 2016 miałam Przyjemność i szczęście poznać Panią Anettę, która pomogła mi wybrać dogodną ofertę kredytową .... i tak jak pisałam kiedyś trafiłam na "Dobrego Duszka", Pani Anetta dzięki swojej wiedzy, praktyce, życzliwości dla drugiego człowieka pomogła mi w wyborze dogodnej oferty kredytowej i mogłam zacząć realizować swoje marzenia... Dlatego kiedy dziś stanęłam przed podobny wyborem odpowiedniej oferty kredytowej bez chwili zastanawiania udałam się po Poradę do pani Anetty .... i tak jak wcześniej niemożliwe stało się możliwe.... "Dobry Duszek" doradził Pomógł i wybór był dużo łatwiejszy... Szczerze Polecam Panią Anettę Życzliwość dla drugiego człowieka, Dobro, Uśmiech to Jej zalety, a oprócz tego Wiedza, Praktyka, Konkretna Rzetelna Porada. Warto zawsze pamiętać i wracać, a także Polecić innym ... Pani Anetto DZIĘKUJĘ za okazaną pomoc :)

KREDYT HIPOTECZNY

Pani Anetta zaoszczędziła nam wiele nerwów i nie przespanych nocy. Wszystko zostało profesjonalnie załatwione my tylko zajęliśmy się podpisywaniem dokumentów ( które były sumiennie wytłumaczone )!!! co podpisujemy. Polecamy oby więcej takich fachowców w różnych instytucjach. polecamy panią Anettę.

Kredyt hipoteczny

Profesjonalne podejście do sprawy. Fachowa, szybka i rzetelna obsługa. Polecam Panią Anettę.

Pewny doradca

Kompetencja, fachowość oraz ekspresowe działanie w jednej osobie!!! Anetta Girtler - Doradca godny zaufania!!! POLECAM współpracę!

Serdecznie polecam

Chciałabym gorąco polecić usługi Pani Anetty każdemu komu zależy na sprawnym załatwieniu kredytu. Przez cały okres procesu kredytowego mogłam liczyć na doradctwo, pomoc i inicjatywę Pani doradcy. Jednocześnie miłą atmosferę, mogłam dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Zamierzam współpracować z Panią Anettą w przyszłości.

Dziękujemy za zrealizowanie naszych marzeń :)

Pierwsze kroki w zrealizowaniu marzeń okazały się trudniejsze niż na to wyglądało . Uzyskać kredyt w dzisiejszych czasach liczy się z cudem. Znajoma poleciła nam panią Anettę , mówiąc że pomoże nam w rozwiązaniu wszystkich problemów z udzieleniem kredytu na zakup domu. Bardzo szybko zdecydowaliśmy się szybko na pomoc radcy finansowego. Okazało się, że wybór pani Anetta jako doradcy był strzałem w dziesiątkę. Pani Anetta zadziałała tak szybko i kompetentnie, że w miesiąc mieliśmy już pozytywną odpowiedz ze strony banku :) Później kwestia tygodnia i mieliśmy już pieniążki na zakup domu :) Dodamy , że początkowo usiłując załatwić kredyt w dokładnie tym samym banku, w którym go później otrzymaliśmy, nie mieliśmy możliwości go uzyskania!!! Dopiero pomoc doradcza rozwiązała ten problem. I właśnie dlatego POLECAMY z całego serca panią Anettę Girtler !!! Dziękujemy !!!Spełniło się nasze marzenie i dla naszego synka!!!

Dzięki niej mamy mieszkanie!

Mieliśmy bardzo długą historię i zagmatwane warunki zatrudnienia... mimo to pani Anetta wyprowadziła nas na prostą. Mogłam na nią liczyć o każdej porze dnia i nocy. Za każdym razem miła, wyrozumiała i otwarta. Pani Anetta posiada ogromną wiedze nt. kredytów i wszelkich rzeczy z nimi związanych. Była z nami przy podpisaniu umowy kredytowej, a także przy podpisaniu aktu notarialnego. POLECAM I BĘDĘ POLECAĆ.JESZCZE RAZ DZIEKUJE :)

wzorowy doradca

Najlepszym przykładem doradcy kredytowego jest właśnie Pani Aneta. Jest osoba konkretna skrupulatna bardzo pracowita uparta w tym co robi. Potrafi klienta wesprzeć dac mu przysłowiowego powera do współpracy gdy już klient odpuszcza temat. Jest doradca z bardzo dużym doświadczeniem i praktyka, posiada bardzo duża wiedzę w tym co robi. Po prostu doradca z powołania, nie ma dla Niej rzeczy w tym temacie niemożliwych. Polecam serdecznie

Najlepszy doradca finansowy

Świat finansów w jakiejkolwiek postaci jest zawiły i niezrozumiały dla zwykłego śmiertelnika. Warto mieć świadomość, że istnieje osoba, która pomoże przez ten świat przebrnąć.Dzięki Pani Anettcie uzyskaliśmy kredyt na wymarzony kawałek nieba na ziemi;) Jest to osoba , która zna się na rzeczy, udziela wszelkich informacji, odpowiada na nurtujące pytania, poświęca bardzo dużo czasu. Zna życie i realia, więc jej podejście jest typowo indywidualne dla każdego. Jak brać kredyt to tylko z Panią Anettą;)!

Ekspert wśród doradców

Na Panią Anettę trafiłam gdy szukałam możliwości sfinansowania zakupu mieszkania. Od pierwszego spotkania podeszła do mojej sprawy profesjonalnie. Omówiłyśmy za co odpowiada ona a co jest po mojej stronie. Ważne dla mnie było to, że brała czynny udział od samego początku procesu. Była dostępna pod telefonem i w biurze zawsze gdy tego potrzebowałam i gdy podpisywałam dokumenty. To ona pilnowała terminów i tego żeby cały proces nie przeciągał się w czasie. Pani Anetta dała się poznać jako profesjonalistka która wie co mówi i czym się zajmuje. Z całą pewnością to pośrednik godny polecenia. Sama jeśli będę potrzebowała kolejnego produktu bankowego zwrócę się do niej z prośbą o porównanie ofert i wskazanie tej najlepszej dla mnie.

Doradca godny polecenia

Polecamy współpracę z panią Anettą ...Jest to bardzo profesjonalna i zaangażowana w swoją pracę osoba.Dba o dobro klienta.Bardzo pomocna i życzliwa.Dzięki pani Anettcie przebrnęliślmy przez masę formalności związanych z dofinansowaniem Mieszkanie dla Młodych i uzyskaniem kredytu.Wszystko przebiegło sprawnie i szybko.

Nieoceniony fachowiec - Pani Anetta Girtler

Na Panią Anettę trafiliśmy na Facebooku. To był strzał w dziesiątkę!. Gdyby nie Jej pomoc i cenne rady, nie mielibyśmy szans na otrzymanie kredytu MDM. Pani Anetta wskazała Nam drogę , którą mamy kroczyć w celu uzyskania dofinansowania. Po wstępnych konsultacjach i wysłuchaniu naszych oczekiwań nasz doradca - Pani Anetta przedstawiła nam oferty bankowe, a następnie sporządziła potrzebną dokumentację. Dzięki jej zaangażowaniu proces przebiegł sprawnie. Zawsze można było na Nią liczyć, o każdej porze i każdego dnia można było skontaktować się telefonicznie. Pani Anetta zasługuje na polecenie , ponieważ jest osobą życzliwą, zawsze uśmiechniętą, potrafi udzielać cennych wskazówek zarówno finansowych jak i życiowych. Z całego serca każdemu życzymy tak oddanego swojej pracy Fachowca! POLECAMY !!!!

Polecam profesjonalny doradca !!!!

Bardzo fachowe i sumienne podejście do klienta .Pani Anetta zajęła się wszystkimi formalnościami , a nasze działania ograniczały się jedynie do dostarczenia dokumentów . Odpowiedziała nam na wszelkie pytania i zawsze mogliśmy na nią liczyć . Z czystym sumieniem mogę polecić panią Anettę wszystkim którzy starają się o kredyt . Jeszcze raz dziękujemy za pomoc w uzyskaniu kredytu i cieszymy się że trafiliśmy na Panią .

Kredyt hipoteczny na mieszkanie i ubezpieczenie na życie

Do Pani Anetty trafiłam z polecenia i nie zawiodłam się. Kobieta zna funkcjonowanie procesu kredytowego od podszewki i wie jak i gdzie uderzyć żeby taki kredyt dla Ciebie wywalczyć. Moja sytuacja była dość skomplikowana bo byłam jedynym kredytobiorcą i to w dodatku w ciąży a otrzymałam pieniądze na własne nowe mieszkanie. Jednak to co moim zdaniem wyróżnia panią Anettę jako doradcę to że jest bardzo transparentna w kwestii przedstawianych ofert i uczciwie wykłada "kawę na ławę", wyjaśniając wszystko zrozumiałym językiem. Ma też coś o co dziś coraz trudniej, jest bardzo ludzka, a znając wszystkie zawiłości rynku bankowego poprowadzi Cię tak jak mnie i nie pozwoli sobie zrobić krzywdy (parokrotnie wydawało mi się że wiem lepiej a okazało się, że upierałam się przy nie najlepszym pomyśle :-) No i na koniec jest mistrzynią od niestandardowych rozwiązań dla niestandardowych sytuacji Osobiście już po kilku naszych spotkaniach wiedziałam, że mogę jej zaufać jak swojemu adwokatowi :-) Polecam kobietę w 100%.

Pełen profesjonalizm!

Pani Anetta bardzo pomogła mi przejść przez bardzo skomplikowany dla mnie proces kredytowy. Zdecydowanie mogę polecić jej usługi. Zna się na rzeczy i co najważniejsze bardzo dba o interes klienta. Pełen profesjonalizm!

Kredyt hipoteczny

Serdecznie polecamy współpracę z Panią Anettą. Pełen profesjonalizm. Dzięki pomocy Pani Anetty nie musieliśmy martwić się o te wszystkie formalności związane z udzieleniem kredytu i zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu. Wszystkim zajęła się Pani Anetta, a w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze służyła radą. Dziękujemy raz jeszcze i szczerze polecamy współpracę.

Nasz Anioł!

Nasza „przygoda” z próbą uzyskania kredytu MDM rozpoczęła się od samodzielnego chodzenia po bankach. Przeważnie we wszystkich bankach, w których byliśmy, spotkania z osobą odpowiedzialną za obsługę klienta starającego się o kredyt hipoteczny wyglądały podobnie. Przychodzimy do banku i przez pół godziny ktoś "próbuje" przedstawić nam warunki kredytu i objaśnić poszczególne pojęcia z tym faktem związane, a przy tym jak najszybciej "wcisnąć" nam kredyt. Często też osoba nas obsługująca nawet nie próbowała tego wytłumaczyć, do momentu kiedy wywnioskowała, że posiadamy zdolność kredytową. Jednak w jednym z banków zdecydowaliśmy się, aby wziąć kredyt. NA SZCZĘŚCIE przez przypadek rozmowa ze znajomym zeszła na temat kredytów i takim sposobem dowiedzieliśmy się, że istnieje ktoś taki jak doradca finansowy. Dokładnie polecił nam Panią Anettę. Zdecydowaliśmy się, że spróbujemy się z Nią skonsultować! Po pierwszej wizycie byliśmy zupełnie w szoku jak wiele nie wiemy jeszcze na temat kredytów. Czas poświęcony przez Panią Anettę był o wiele dłuższy (ok.2,5h przy każdej wizycie) niż w przypadku osób pracujących w bankach, a wiedza nam przekazana o wiele obszerniejsza. Otrzymaliśmy wiele cennych informacji, dzięki którym zyskaliśmy zupełnie inne spojrzenie na temat kredytów hipotecznych. Pani Anetta przedstawiła nam o wiele lepsze oferty niż te, które były przedstawiane w bankach. Do dzisiaj jak wspominamy nasze pierwsze spotkanie z Anettą to myślimy, że jest Ona naszym Aniołem Stróżem, który przybył z pomocą kiedy tego potrzebowaliśmy. Ba! Nawet był z nami w każdym etapie tej całej przygody!:) Ponadto od momentu współpracy z Panią Anettą w każdej chwili mogliśmy i możemy do Niej zadzwonić, a Ona zawsze nawet kiedy nie może rozmawiać w danej chwili to oddzwoni i zajmie się zaistniałym problemem. Kilka słów na koniec. Polecamy każdemu kto ma zamiar w najbliższym czasie wystąpić o udzielenie kredytu. Pani Anetta posiada dużą wiedzę, podchodzi do każdego klienta indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. DZIĘKUJEMY!

kredyt na mieszkanie

Serdecznie polecamy Panią Anettę jako doradcę. Bardzo duża wiedza i kompetencje, a także świetna współpraca i pomoc na każdym etapie załatwiania sprawy. Wspaniała osoba.

Z polecenia polecamy dalej:)

Pani Anetta to fachowiec i profesjonalistka w każdym calu. Uprzejma, miła, rzeczowa i konkretna, zaangażowana i chętna do pomocy. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Panią Anettę - doradca godny polecenia.

Kredyt hipoteczny na zakup działki oraz budowę domu

Kilka miesięcy temu postanowiliśmy z mężem spełnić moje marzenie związane z budową domu. Zaczęły się ,,wycieczki'' po różnych bankach, po czym wydawało się nam, że musimy odłożyć realizację naszych marzeń na lepsze czasy. Znajoma poleciła nam Panią Anettę, która nie skreśliła naszych szans, a wręcz przeciwnie - dodała nam otuchy, gdy już myśleliśmy, że nie damy rady... Pani Anetta zastosowała takie rozwiązania, o których nawet nie mieliśmy pojęcia. Doradcy kredytowi z banków z miejsca odrzucali nasz przypadek, a Pani Anetta nie dawała za wygraną. Co więcej, Pani Anetta czuwała nad nami zarówno w dzień, jak i w nocy, czego dowodem jest korespondencja drogą mailową w późnych godzinach nocnych :-). Dzięki temu w listopadzie rozpoczynamy budowę!!! Szczerze i z ogromną satysfakcją polecamy współpracę z Panią Anettą. Z pozdrowieniami od całej rodzinki J.

kredyt

Polecamy wszystkim p.Anetę jest solidna ,rzeczowa i potrafi zdziałać cuda . Nie ma problemu którego nie da się obejść , poza tym p.Aneta potrafi podnieść na duchu gdy brakuje już cierpliwości w tej niełatwej drodze. Najważniejsze jest to że zawsze dochodzi się do upragnionego celu . Pani Aneto dziękujemy jeszcze raz za wszystko w końcu spełniło się nasze marzenie.

Kredyt hipoteczny

Pani Anetta to złoty człowiek. Tak bardzo się cieszymy że trafiliśmy w jej ręce. Byliśmy trudnymi klientami z kilkoma problemami po drodze. Pani Anetta załatwiała wszystko tak jak by robiła to dla siebie a nie dla nas. Zaczęłam się zastanawiać czy tacy ludzie jeszcze istnieją! Istnieją! Ona zawsze miała dla nas czas.Pomagała w dodatkowych problemach, doradzała i szukała najlepszych rozwiązań. Myślę że w każdej kwestii finansowej dla nas nie zrozumiałej, będziemy się do niej zwracać, ponieważ bardzo jej ufamy i z całą odpowiedzialnością możemy ją Wszystkim Państwu polecić. Pani Anetto BARDZO BARDZO DZIĘKUJEMY!

Kredyt MDM

Polecam Panią Anete, profesjonalna, wyrozumiała sumienna doradczyni. Miałam z tą Pania przyjemność podczas kredytu mieszkaniowego. Pomogła a wręcz można to ująć załatwiła nam kredyt od A do Z załatwiając wszystko za nas. Jedyne co musieliśmy dac od siebie to dokumenty z pracy i swoje podpisy. Bardzo polecam. Obsługa klijenta wręccz przyjacielska.

Polecam. To przyjemność pracować z Panią Anetą

Pełen profesjonalizm. Zaangażowanie i determinacja w realizacji projektu. Szerokie spektrum proponowanych rozwiązań. Kultura osobista powodująca pełne zaufanie podczas całego okresu współpracy przy realizacji projektu. Polecam. Dziękuję że mogłem korzystać z Pani profesjonalnej wiedzy.

profesjonalizm w pełnym wydaniu

Z czystym sumieniem możemy polecić panią Anettę. Warto skorzystać z jej usług i porad. Kobieta fantastyczna.Dla każdego znajdzie najlepsze rozwiązanie i pomoże w uzyskaniu kredytu. Polecamy i będziemy polecać i opowiadać każdemu i kto wie może kiedyś sami skorzystamy z jej usług ponownie. Doradca finansowy w osobie pani Anetty to nie potwór którego należy unikać i bać się tylko osoba kompetentna i rzetelna a do tego życzliwa i uśmiechnięta.

Kobieta Pełna Wiary Niemożliwe Staje Się Możliwe...

Polecamy serdecznie panią ANETTĘ jest najlepsza w swoim fachu.W Banku nikt nie dawał nam żadnych szans na jakikolwiek kredyt Pani Anetta otworzyła tą możliwość dostania kredytu na nasz wspólny dom jesteśmy jej bardzo,bardzo wdzięczni z czystym sercem i sumieniem polecamy tą wspaniałą doradczyni pozdrawiamy i dziękujemy za obecność jej w naszym życiu

Pani Anetta - "Dobry Duszek" POLECAM, NAPRAWDĘ WARTO !!!!!!!

Pełen Profesjonalizm "Dobry Duszek", który czuwa nad wszystkim, prowadzi całą bankową dokumentację, tłumaczy wszystko bardzo przystępnie, podając konkretne przykłady, które sprawiają, że wszystko staje się jasne i tym samym łatwiejsze. Brak wiedzy klienta Jej nie śmieszy. Po podpisaniu umowy w banku nie zostawia człowieka samego sobie, Jest nadal obecna, służy pomocą i radą. W chwilach zwątpienia telefon do Pani Anetty na pewno Pomoże i na nowo doda sił. W dniu podpisywania umowy kredytowej na budowę własnego domu obecność Pani Anetty była dla mnie bardzo ważna, czułam, że jest w pobliżu osoba, która czuwa nad wszystkim, rozumie wszelkie bankowe zapisy i nie pozwoli popełnić mi błędu. Dbała o wszystko, rozwiewała wszelkie wątpliwości. Dodatkowy wniosek, który dla pracownicy banku był "niemożliwy do wydrukowania" dla Pani Anetty okazał się możliwy!!! Osoba Konkretna, ŻYCZLIWA, Miła, Uśmiechnięta i Bardzo POMOCNA. Pozytywnie nastawiona do życia i ludzi. Wszystkim szczerze i serdecznie POLECAM !!!! Pani Anetko z całego serca DZIĘKUJĘ za okazaną pomoc:)

Pani Anetta Girtler - doskonały doradca finansowy, polecamy !

Pani Anetta Girtler to doskonały, rzetelny i doświadczony doradca finansowy. Wiedzę na temat produktów bankowych przekazuje w sposób zrozumiały, zwięzły i przekonywujący. Charakteryzuje się odpowiednimi cechami interpersonalnymi. Dodatkowymi atutami są indywidualne podejście do potrzeb klienta, umiejętność spełnienia jego oczekiwań, punktualność, dotrzymywanie ustalonych terminów. Współpraca z Panią Anettą to pełen profesjonalizm i czysta przyjemność. POLECAMY!!!

Pełen profesjonalizm

My również możemy polecić Panią Anetę z czystym sumieniem, dzięki niej dostaliśmy kredyt na dom. Nasza sytuacja była dość skomplikowana, ale nie zniechęciło to Pani Anety (na szczęscie), szybkie i rzeczowe działanie dało super efekty. Jeśli zajdzie taka potrzeba napewno do niej wróćimy i polecimy naszym znajomym, pozdrawiamy i dziękujemy.

Profesjonalista w swoim fachu,

Pani ANETTA - to godny polecenia doradca finansowy, konkretny, rzetelny i solidny, a przede wszystkim pomocny, z pozytywnym nastawieniem. Ogromnym plusem jest jej podejście do klienta, mobilność i szybkie działania. Skompletowanie całej dokumentacji oraz przeprowadzenie nas przez skomplikowany proces udzielania kredytu uświadomiło mi, jak dobrym posunięciem był kontakt z Panią Anettą, sami nie mielibyśmy czasu na zmaganie się z tymi wszystkimi formalnościami. Polecam współpracę akurat z TYM doradcą finansowym!

Polecamy. Bardzo dobry i profesionalny doradca.

Dziękujemy Pani Anecie za pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup naszego wymarzonego mieszkania. To co dla nas wydawało się wcześniej niemożliwe to dzięki Pani Anecie się udało. Bardzo jesteśmy zadowoleni ze współpracy. W kontakcie z nami wykazała się profesjonalizmem, wiedzą oraz co najważniejsze skutecznością w działaniu. Polecamy wszystkim Panią Anetę.

Profesjonalna i skuteczna w 100% a do tego humanitarna.

Aga i Andrzej Polecamy serdecznie, Pani Anetta Girtler dokonała dla nas i za nas tego, co przed naszym spotkaniem wydawało się nam niemożliwe. Od dawna marzyliśmy o własnym mieszkaniu i kiedy już straciliśmy ostatnią nadzieję, trafiliśmy pod opiekę Pani Anetty, dobrej wróżki, która obiecała już na pierwszym spotkaniu, że spełni się nasze marzenie. Dzięki niej uzyskaliśmy kredyt hipoteczny na dobrych warunkach i to w naszym banku, tym samym, który nam wcześniej odmówił pomocy. Poprowadziła nasze sprawy od początku do końca, nad wszystkim czuwała, załatwiła wszelkie możliwe formalności,przy czym o wszystkich podjętych krokach na bieżąco nas informowała. My tylko złożyliśmy wniosek i podpisaliśmy umowę o kredyt. Już od kilku dni jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami własnego mieszkania, co prawda w kredycie ale z dopłatą MDM!!!, zdążyliśmy dosłownie ostatniego dnia w tym roku, kiedy jeszcze były na to środki. Było dramatycznie ale z happy endem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy i gorąco polecamy Panią Anettę wszystkim, którzy chcą załatwiać jakiekolwiek sprawy finansowe, ubezpieczeniowe itp. Pani Anetko dziękujemy i życzymy wielu sukcesów.

Polecamy !

Gdy wpadliśmy na pomysł kupna mieszkania, postanowiliśmy działać sami, jednak nie wiedzieliśmy że to było takie trudne. Chodzenie z banku do banku, zawszę coś nie pasowało, zawszę czegoś było za mało. Odpuściliśmy. Pewnego dnia trafiliśmy do biura nieruchomości, w którym właśnie polecono nam Panią Anettę. Już wieczorem miałam telefon, obgadałyśmy co i jak i znów pojawiła się nadzieja na swoje własne mieszkanie ! Od pierwszego spotkania z naszą Pani doradcą, minęło zaledwie 2 tygodnie i dostaliśmy pozytywną decyzję kredytową w banku. Już trzy dni jesteśmy u siebie :) Bardzo dziękujemy i życzymy samych sukcesów w przyszłości Pani Anetto !!

Polecam

Naprawdę , doskonała i profesjonalna obsługa, a przy tym miła i sympatyczna, do tego potrafi załatwić sprawę, sprawie i szybko, jednym słowem pełen profesjonalizm. Dziękuje

Polecamy!

Bardzo miła i przede wszystkim profesjonalna pomoc i obsługa. Ta Pani rozwieje wszelkie wątpliwości. Nie myśleliśmy, że dzięki Pani Anetcie będzie to takie łatwe. Dziękujemy i oczywiście polecamy! Już poleciliśmy Panią dwóm koleżankom, które się zastanawiają nad kredytem hipotecznym.

Warto spróbować

Dziękujemy. Po pierwsze za profesjonalne podejście, po drugie za czas - ten poświęcony na wyjaśnienie wątpliwości, zasad udzielania kredytu i ten na wszystkie formalności. Przy współpracy z panią Anettą miałam wrażenie, że naprawdę ktoś bardziej doświadczony opiekuje się nami i prowadzi za rękę. O zmianach i etapach rozpatrywania wniosku byliśmy informowani na bieżąco. A kredyt uzyskaliśmy w kilka dni, co nas pozytywnie zaskoczyło. Optymistyczne, ale jednocześnie realistyczne nastawienie sprawia, że współpraca z panią Anettą to przyjemność, a takie osoby z radością się wspomina. Wszystkim, którzy chcą zaciągnąć kredyt, polecamy tego doradcę.

dobra wróżka

Pani Anetta jest w rzeczy samej dobrą wróżką. Nie posiada wprawdzie magicznej różdżki, ale potrafi sprawić, że rzeczy niemożliwe do zrealizowania stają się realne i namacalne w kilka tygodni:-) Polecamy z czystym sumieniem!

Doradca godny uwagi i polecenia

Pani Anetta zaprezentowała się nam z najlepszej strony. Szybko, sprawnie, profesjonalnie pomogła nam przy załatwieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu. Z anielską cierpliwością odpowiadała nam na nasze pytania oraz wyjaśniała wszelkie wątpliwości. Dodatkowo zawsze serdeczna, miła i uśmiechnięta. Bardzo cieszymy się, że udało nam się poznać Panią Anettę nie tylko jako profesjonalistę, ale też jako człowieka wielkiego formatu. Z czystym sumieniem polecamy Państwu skorzystanie z Jej doradztwa. Jesteśmy głęboko przekonani, że zostaniecie Państwo otoczeni opieką i wspólnie dokonacie najlepszego wyboru z szerokiego wachlarza oferowanych usług.

Pani Anetta to doświadczona profesjonalistka... Polecam!!!

Pomogła mi w kredycie hipotecznym MDM. Załatwiła za mnie wszystkie formalności. Do banku poszedłem tylko raz i to podpisać już gotową umowę. Dzięki niej w banku trafiłem na bardzo fajnego "opiekuna" kredytu. Jest w dodatku bardzo sympatyczna i otwarta co bardzo ważne. Spokojnie wytłumaczyła o co chodzi z kredytami i na co zwrócić uwagę w czym ma duże doświadczenie. Mając na uwadze powyższe z pełnym przekonaniem polecam wszystkim Panią Anettę!!! Pozdrawiam:)

Niemożliwe stało się możliwe!

Pani Anetta jest od rzeczy niemożliwych! Miałam problemy z otrzymaniem kredytu hipotecznego, ponieważ długi czas przebywałam na zwolnieniu lekarskim. Dzięki profesjonalnej pomocy p. Anetty udało mi się uzyskać kredyt i bardzo sprawnie przejść przez wszystkie zawiłe procedury i dokumenty. Polecam:)

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku!

Profesjonalne, indywidualne podejście do klienta... Fachowe i szybkie załatwienie sprawy, nie ma pytań na które by nie odpowiedziała... Z czystym sumieniem polecamy panią Anette

Podziekowanie za pomoc przy kredycie hipotecznym

Dzieki pomocy Pani Anetty jestesmy w trakcie budowy naszego wymarzonego domku:-) Pani Anetta pomogla nam w chwili, kiedy chcielismy juz zrezygnowac ze starania o kredyt... Cierpliwie wysluchala naszych obaw i doradzila najlepsze rozwiazanie. Dziekujemy serdecznie:-)

Rewelacyjna współpraca

W 100 % mogę polecić Pania Anette, współpraca przebiegła w miłej i przyjazjen atmozferze, wszystko jasno i przejrzyście wytłumaczone. Wiedzieliśmy za co i ile płacimy, kredyt otrzymaliśmy szybko i bez żadnych komplikacji, dodatkowego stresu i bieganiu po bankach. Z meżem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią. Pozdrawiamy.

Kredyt czyli gdzie diabeł nie może, to Pani Anetta da radę! :)

Profesjonalizm i skuteczność w działaniu Pani Anetty są niesamowite..., dość powiedzieć, że warunki kredytowe wynegocjowane, przez Panią Anettę, w moim "rodzonym" banku były o wiele lepsze, niż te, które próbowałem wcześniej uzyskać sam, jako wieloletni klient...! Polecam gorąco!

Osoba Godna Zaufania

Bardzo dobra pomoc. Polecam Gorąco.

Kredyt hipoteczny MdM

Z czystym sumieniem polecam Panią Anette Gitler. Rzetelne podejście do klienta, Zachęcam do współpracy Z Profesjonalistką. Doradca godny polecenia....

" ...ta z polecenia"

Ogromna wdzięcznosc i szacunek do Pani Anetty nie pozwala mi podpisac się inaczej jak tylko z imienia i nazwiska). dziekuje Bardzo dobrą decyzją w wyborze doradcy finansowego był ,,ten z polecenia”. Skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Pani Anetta to profesjonalistka. Najważniejsze, rozmawiałem z osobą, która dobrze wiedziała co robić aby mi pomóc. Wybrała mi tą najlepszą ofertę - dostałem najlepszą z możliwych. Za każdym razem będę wracał i gorąco polecał.

Doradca godny polecenia

Pani Anetta to naprawdę znakomity doradca - posiada niezbędną wiedzę i kompetencje, a zarazem jest to osoba szczera i rzetelna. Dzięki fachowej pomocy Pani Anetty dostaliśmy kredyt gotówkowy na naprawdę dobrych warunkach. Wszystko szybko, sprawnie w jednym miejscu. Serdecznie dziękujemy za pomoc przy kredycie i szczerze polecamy!

kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

W trakcie szukania nowego mieszkania polecono mi Panią Anettę. Pani Anetta pomogła znaleźć mi odpowiednie mieszkanie i kredyt na dobrych warunkach. Wszystko odbywało się w zaskakującym tempie. Pani Anetta potrafiła tak szybko i sprawnie poradzić sobie w w gąszczu wymaganych dokumentów, wykazując się dużą znajomością przepisów i cierpliwością, że już niebawem byłem właścicielem mojego nowego lokum. Naprawdę szczerzę polecam Panią Anettę, bo Pani Anetta zrobi to szybko i profesjonalnie, a my oszczędzimy sobie wielu nerwów i bieganiny.

Bardzo cierpliwy i życzliwy fachowiec

Zastanawialiśmy się czy wybudować dom, czy remontować mieszkanie? Na wszystko potrzebne są pieniądze, nie we wszystkich bankach mieliśmy zdolność kredytową, a dzięki Pani Anetcie dostaliśmy kredyt na super warunkach i tyle ile nam było potrzeba. Polecamy Tą miłą, fachową, cierpliwą, profesjonalną i baaaardzo skuteczną doradczynię. P.S. Jeszcze raz dziękujemy.

Doradca na medal!

Dzięki Pani Anettcie uwierzylismy, że można spełnić swoje marzenie. Z niecierpliwością czekamy na październik i odbiór naszego mieszkanka, a wszystko dzieki Pani fachowej pomocy! Sprawnie, rzetelnie i bezstresowo - z calego serca dziękujemy za życzliwość, z całego serca polecamy innym i z całego serca życzymy Pani wszelkiej pomyślności! :)

Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

ca. Gorąco polecam.

Profesjonalny doradca

Od kilku lat korzystam z doradctwa pani Anetty i za każdym razem z pozytywnym skutkiem czy to kredyt czy wybór funduszu. Profesjonalne podejście do każdego zagadnienia. Wysokie kompetencje i pomoc która finalizowana jest do końca z zadowalającym mnie skutkiem. Polecam doradctwo pani Anetty.

PROFESJONALISTKA

Rok temu zdecydowaliśmy się na kupno mieszkania, w kredycie pomogła nam Pani Anetta Girtler. Kobieta zna się na rzeczy - wszystko szybko i sprawnie. Dała nam trzy najlepsze oferty banków z których wybraliśmy te co nam najbardziej pasowały. Wniosek składała Pani Anetta tak samo jak o decyzji banku nas poinformowała. Przy podpisaniu umowy w banku też była obecna. My jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panią Anettą, nie żałujemy niczego. JEST TO KOBIETA GODNA POLECENIA :) Dzięki temu, że trafiliśmy do Pani Anetty my mieliśmy zaoszczędzony czas, mniej nerwów, i w rezultacie nasze wymarzone mieszkanie :):)

polecenie

Z całą odpowiedzialnością i z czystym sumieniem polecam Panią Anettę. Jak chcemy brać kredyt to tylko z tą Panią. Fachowość i umiejętne podejście do człowieka to jest to:)

Kredyt hipoteczny

Nie wiedziałem jak się do tego zabrać. Bałem się czy wybiorę najlepszą ofertę, czy poradzę sobie z formalnościami. Pani Anetta poprowadziła wszystko błyskawicznie i w pełni profesjonalnie. Zawsze mogłem do Niej zadzwonić, w razie wątpliwości. Super fachowiec.

Kredyt hipoteczny na budowę domu

Dzięki pomocy Pani Anetty zaoszczędziliśmy wiele czasu i niepotrzebnych nerwów. Wszytko załatwiane było profesjonalnie i szybko, a my dostawaliśmy gotowe dokumenty do podpisu. W kwestii wytłumaczenia zawiłości kredytu osoba godna polecenia. Dom w trakcie budowy, lada chwila kolejna transza. Polecamy Panią Anettę - najlepszy doradca, wart polecenia.

Dobry fachowiec

Dwa lata temu szukałem kogoś, kto pomoże mi w realizacji kredytu. Trafiło na Panią Anettę. Już po pierwszym spotkaniu, Pani podeszła do tematu bardzo profesjonalnie i życzliwie. Na pierwszej rozmowie padły konkrety i zacząłem działać. Na drugim spotkaniu już poszło z górki, Pani Anetta zajęła się wszelkimi formalnościami i sprawa kredytu nabrała szybkiego tempa. Wkrótce finalizowaliśmy kredyt. Ogólnie jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam i zachęcam do współpracy z tak wielką profesjonalistką jaką jest Pani Anetta Girtler.

Dodaj polecenie

Poleć mnie znajomym

Możesz podać kilka adresy email kilku znajomych, oddzielając je przecinkiem
anetta girtler
Polecam Ci tego doradcę!
środa, 22 Lipiec, 2015 - 20:34

Osoby, które planują wziąć kredyt mieszkaniowy stają przed dużym wyzwaniem. Mnogość ofert, często skomplikowane procedury i niejasne terminy w umowach sprawiają, że bardzo ciężko jest wybrać najlepszy kredyt. Wybór najlepszego kredytu mieszkaniowego to niełatwe zadanie. Tym bardziej, że zaciągnięte z tego tytułu zobowiązania będą spłacane przez szereg następnych lat.

środa, 22 Lipiec, 2015 - 20:56

Kiedy w samolocie dochodzi do awarii i wypadają maski tlenowe, komu najpierw ją zakładasz? Sobie czy dziecku? Na to pytanie wiele osób odruchowo odpowiada dziecku. To prosty test, który pokazuje, że troszcząc się o najbliższych zapominamy o sobie. Szczególnie kobiety, a jeżeli same nie będą w dobrej kondycji, to i tak nie zadbają o najbliższych.
Odpowiedzialność to również zabezpieczenie przyszłości rodziny – ubezpieczenie na życie i na wypadek choroby. Jeśli chcemy być odpowiedzialni musimy przewidywać. Samoświadomość to przygotowanie siebie i bliskich na trudne sytuacje.

poniedziałek, 27 Lipiec, 2015 - 23:26

Przygotowując się do zaciągnięcia kredytu hipotecznego na kupno nieruchomości trzeba przeanalizować możliwości zdolności kredytowej. Na wynik zdolności kredytowej wpływa cała masa czynników, są to: wysokość uzyskiwanych dochodów, liczba osób na utrzymaniu (nie tylko dzieci), suma kosztów i opłat ponoszonych każdego miesiąca np. koszty utrzymania oraz mieszkaniowe, jak również wysokość rat kredytowych, limitów kart kredytowych, czy innych zobowiązań wobec banków.

poniedziałek, 21 Wrzesień, 2015 - 20:05

Coraz więcej Polaków musi korzystać z różnych produktów kredytowych. Od zwykłych kredytów, poprzez kredyty samochodowe, mieszkaniowe, czy hipoteczne. Aby wziąć kredyt możemy wybrać jedną z dwóch opcji. Pierwszą z nich to oczywiście osobiste udanie się do banku i złożenie wniosku, druga opcja to skorzystanie z usług pośrednika.

BEZPŁATNE PORÓWNANIE OFERT

środa, 18 Listopad, 2015 - 14:01

Podniesienie od stycznia przyszłego roku wkładu własnego do 15% i możliwe zaostrzenie polityki kredytowej przez banki, to z pewnością dwa główne powody, dla których warto pomyśleć o zakupie własnego mieszkania jeszcze w tym roku.

poniedziałek, 27 Lipiec, 2015 - 22:15

Ubezpiecz się na zdrowie i życie!!!

OCHRONA DLA ZDROWIA

Być może nie narzekasz na stan zdrowia, jednak nagłe zachorowanie może zaskoczyć każdego. Warto być przygotowanym na zmierzenie się z taką sytuacją, zwłaszcza wtedy, gdy jej konsekwencją są kosztowne badania, operacja czy proces rehabilitacji. Mogą być z tym związane także wydatki okołomedyczne – dojazd do szpitali, specjalna dieta czy nawet utrata przychodów.

Skontaktuj się ze mną

* pola wymagane