Agnieszka Zaniewska

Miasta: 
Sokółka, Białystok
Województwo: 
Podlaskie
Specjalność: 
Ubezpieczenie na życie
Plan emerytalny
Kredyt firmowy
Kredyt gotówkowy
Kredyt hipoteczny
Kredyt konsolidacyjny

Od 7 lat jestem związana z branżą bankową. Wcześniej uczestniczyłam w procesach kredytowych reprezentując interesy instytucji finansowych. Zdobytą wtedy wiedzę i doświadczenie w obecnej chwili wykorzystuję do pracy z osobami, które w tej chwili potrzebują jakiegoś rozwiązania finansowego – kredytu bądź ubezpieczenia na życie. Działam w obszarze kredytów hipotecznych, gotówkowych jak również firmowych. Zajmuję się także ubezpieczeniami na życie i planami systematycznego oszczędzania, które to dają możliwość zgromadzenia kapitału na przyszłość. W przypadku procesu kredytowego na spotkaniu omawiam:

*zdolność kredytową

*porównuję dostępne oferty na dany moment

*pomagam w wyborze najkorzystniejszej

*wypełniam wnioski

*negocjuje warunki finansowe

*omawiam decyzję, później umowę

 

Każdą sprawę traktuję indywidualnie. Głównymi atutami współpracy ze mną będzie: dokładność, sumienność, znajomość branży i skuteczność.

Polecenia

zakup domu

Mimo tego, że mieszkamy na co dzień za granicami kraju transakcja przebiegła błyskawicznie i bez problemów !!! I na dodatek dostalismy mega dobre warunki . Jeszcze raz dziękujemy bardzo Pani Agnieszko. Z czystym sercem polecamy gorąco !!!

Kredyt hipoteczny

Dzięki pomocy Pani Agnieszki udało nam się bez problemów przebrnąć przez cały proces załatwiania kredytu, aż do momentu finalizacji umowy. Dziękujemy bardzo za opiekę i pomoc. Polecamy Panią Agnieszkę, jest naprawdę bardzo dobrym doradcą. Marzena i Wojtek P.

Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Pani Agnieszka - niezwykle kompetentna, profesjonalna, zorganizowana, rzetelna, dyspozycyjna, dotrzymująca terminów, a przede wszystkich niezmiernie empatyczna, życzliwa, cierpliwa i na 100% zaangażowana w wykonywane przez siebie zadania. Od początku do końca, szybko i precyzyjnie, przeprowadziła wszelkie formalności związane z kredytem hipotecznym na zakup mieszkania. Doradzała, wszystko spokojnie i zrozumiałym językiem wyjaśniała, pomagała i wspierała. Kiedy potrzebuję, wciąż korzystam z pomocy tego FANTASTYCZNEGO DORADCY, którego wszystkim polecam!!! Dziękuję i pozdrawiam, Pani Agnieszko! ;-)

zakup mieszkania

Chciałabym polecić Panią Agnieszkę, okazała się najlepszym doradcą w sprawie kredytu pod hipotekę oraz jego zabezpieczenia. Profesjonalna, uczciwa, zawsze pomocna. Posiada wiedzę z zakresu ubezpieczeń, kredytów dla osób fizycznych jak i firm. Dziękuję :)

mieszkanie -zakup

Polecamy Panią Agnieszkę. Pomogła nam w załatwieniu wszelkich formalności, jasno i konkretnie odpowiadała na każde pytania nawet, gdy pojawiały się po godzinach pracy. Dzięki jej pomocy i zaangażowaniu mieszkamy "na swoim"

Kredyt inwestycyjny

Nic dodać nic ująć . Nie będę się rozpisywała , powiem krótko, że kilka kredytów już miałam ale to dzięki Pani Agnieszce otrzymałam go bardzo szybko, na dobrych warunkach i ktoś wreszcie wytłumaczył mi wszystkie zapisy w umowie. Z czystym sumieniem mogę polecić Tą doradczynię. Jeszcze raz dziękuję :)

Kredyt inwestycyjny

Kompetentna, dobrze zorientowana oraz niepozwalająca na siebie czekać. Pomogła mi zdobyć kredyt inwestycyjny dla firmy. Wykonała za mnie wszelkie formalności związane z kredytem. Dziękuję Pani Agnieszko Polecam Cezary M.

Budowa domu

SZYBKO, SPRAWNIE, MERYTORYCZNIE bez jakichkolwiek zastrzeżeń przeprowadziła nas p.Agnieszka przez zawiłe ścieżki papierologii i tajemnic kredytu hipotecznego. Mogę polecić wszystkim wahającym się kontakt z tym doradcą. "Będziecie Państwo zadowoleni..." ;-)

Zakup mieszkania

Mam przyjemność potwierdzić, że Pani Agnieszka pomogła nam w wyborze i uzyskaniu kredytu na nasze mieszkanie wykazując się profesjonalizmem, terminowością, kompetencją oraz rzetelnością. Dlatego też z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością możemy polecić oferowane przez nią usługi. Pozdrawiamy serdecznie ;)

Serdecznie polecamy

Pani Agnieszka znalazła rozwiązanie, które pozwoliło nam kupić wymarzone mieszkanie. Z sytuacji, z której nie było wyjścia ( tak się nam wydawało ) , wyprowadziła nas na przysłowiowa prostą. Jest to osoba godna polecenia . Jeszcze raz serdecznie dziękujemy !

zakup mieszkania

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z pomocy P.Agnieszki.Jest fachowa,kompetentna,rzeczowa.Pełen profesjonalizm.Jest niezwykle sympatyczna osobą. Doradca godny polecenia!!!!

np. Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Pani Agnieszka jest nie tylko najlepszym i najlepiej zorientowanym doradcą jakiego miałam okazję poznać, ale przede wszystkim osobą, która przez cały okres (nawet już po)związany z "zaciąganiem" kredytu hipotecznego, opiekuje się swoim klientem. Można na Nią liczyć w każdym nawet najbardziej błahym problemie, w którym w sposób kompetentny i dla mnie laika, zupełnie zrozumiały, pomoże. POLECAM GORĄCO! Dodatkowo działa bardzo szybko co przyspiesza znacznie otrzymanie wymarzonych kluczy. SUPER!

Zakup siedliska

gorąco polecam Panią Agnieszkę ! znalazła nam świetny kredyt na zakup siedliska. wszystkie formalności załatwiła za nas. oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Pani Agnieszki. szybkość i precyzja są Jej ogromnym atutem ;) jest naprawdę świetnym doradcą ! gorąco polecam ! dziękujemy serdecznie * ewa & darek r.

Dodaj polecenie

Poleć mnie znajomym

Możesz podać kilka adresy email kilku znajomych, oddzielając je przecinkiem
Agnieszka Zaniewska
Polecam Ci tego doradcę!
środa, 4 Listopad, 2015 - 09:42

Firma Open Finance SA jest obecnie największą instytucją doradztwa finansowego w Polsce. Powstała w 2004 roku, zatrudnia ponad 1 000 doradców oraz dysponuje siecią ponad 95 oddziałów na terenie całego kraju. Od 2012 roku firma ma również siedzibę na terenie naszego miasta - Sokółki. Aktualnie Open Direct czyli oddział mobilny Open Finance mieści się przy ul. Ściegiennego 9, obok Biura Księgowego Probus.
Klientom poszukującym kredytu mieszkaniowego doradca pomaga:
• wybrać najkorzystniejszy kredyt spośród najlepszych ofert aż 21 banków

Skontaktuj się ze mną

* pola wymagane