Marzena Krupińska

Miasta: 
Suwałki, Ełk
Województwo: 
Podlaskie
Warmińsko-Mazurskie
Specjalność: 
Ubezpieczenie nieruchomości
Ubezpieczenie na życie
Plan emerytalny
Kredyt firmowy
IKE/IKZE
Kredyt gotówkowy
Kredyt hipoteczny
Lokata
Kredyt konsolidacyjny

Zadowolenie Klienta i pozytywnie sfinalizowane sprawy traktuję, jako swój osobisty sukces.

Wysoka jakość mojej pracy i ciągle rosnąca liczba zadowolonych klientów jest wynikiem pracy z pasją. 

W swojej pracy moim priorytetem jest budowa zaufania z Klientami, stawiam również na dobry kontakt z Klientami, jasny przekaz (staram się wyjaśniać kredytowe zawiłości językiem możliwie prostym i zrozumiałym) oraz szybkość działania, a przy tym bardzo wysoka skuteczność.

Oferuję kompleksową pomoc w kompletowaniu dokumentów, złożeniu wniosków, negocjowaniu z bankiem, załatwieniu formalności oraz nadzorowaniu sprawy do momentu jej sfinalizowania.

Polecenia

Polecam :)

Szczerze polecam Panią Marzenę jako doradcę finansowego. Jest to osoba bardzo kompetentna i życzliwa. Widać, że wykonuje swoje obowiązki z pasją i zna się na rzeczy. Zawsze służy pomocą - podpowie, doradzi, wybierze najlepszą opcję dla klienta.

Doradca z pasją!!!

Miałam to szczęście, że trafiłam do Pani Marzeny. Do biura weszłam totalnie zrezygnowana. Bez przekonania, że coś można zrobić w mojej sprawie, poprosiłam o pomoc. Ku mojemu zaskoczeniu Pani Marzena znalazła rozwiązanie! Dostałam wsparcie na każdym etapie procedury bankowej. Nieoceniona pomoc. Gorąco polecam!!!

Pełen profesjonalizm !

Pani Marzenka jest świetnym kompetentnym doradcą. Dba o klientów indywidualnie podchodząc do każdej z sytuacji, jest sumienna, uczciwa a po za tym bardzo miło się z nią współpracuje. Serdecznie polecam jej usługi.

Kredyt hipoteczny

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzenia nas przez meandry kredytu na mieszkanie. Pani Marzena załatwiła wszystkie formalności od A do Z co pozwoliło nam na minimalne zaangażowanie w sprawy kredytowe. Szczerze polecam. Krzysztof.

Polecamy!

Pani Marzenka to złoty człowiek. Tak bardzo się cieszymy że przez czysty przypadek trafiliśmy w jej ręce. Byliśmy bardzo trudnymi klientami z masą problemów po drodze. Pani Marzenka załatwiała wszystko tak jak by robiła to dla siebie a nie dla nas, byłam w szoku. Zaczęłam się zastanawiać czy tacy ludzie jeszcze istnieją! Istnieją! Ta kobieta pracuje 24 godziny na dobę, to nic że dzwoniłam o 20 Ona zawsze miała dla mnie czas.Pomagała w dodatkowych problemach , doradzała i szukała najlepszych rozwiązań, jak dla siebie. Nie dość że ładna, miła to jeszcze taka serdeczna. Myślę że w każdej kwestii finansowej dla nas nie zrozumiałej, będziemy się do niej zwracać , ponieważ bardzo jej ufamy i z całą odpowiedzialnością możemy ją Wszystkim Państwu polecić. Pani Marzenko BARDZO BARDZO DZIĘKUJEMY!

Współpraca z Bankami

Serdecznie polecam, świetnego soecjalistę finansowego! Świetna współpraca i rzetelna obsługa wniosków.

Kredyt MDM

Uważam, że nie ma lepszego doradcy :) Pani Marzena stara się wszystko załatwić szybko i jak najkorzystniej dla drugiej strony. Wielkim plusem jest to że Pani Marzena bardzo angażuje się w sprawy klientów, wszystko jest załatwione na czas, dopilnowane i dopięte na ostatni guzik. Wszelkie informacje dotyczące kredytu są przekazywane rzetelnie i zrozumiale, bardzo dobry kontakt z doradcą. Jestem bardzo zadowolona z wyboru Pani Marzeny jako doradcy i polecam ją każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy i porady w sprawie kredytu.

Kredyt hipoteczny na mieszkanie

Polecam tego doradcę.Pani Marzena jest rzetelna i jest dobra w tym co robi.

Kredyt na zakup mieszkania - rynek pierwotny

Pani Marzena jest bardzo dobrym doradcą finansowym. Jest bardzo dobrze zorientowana w branży kredytowej. Znakomita pomoc, konkretnie, szybko i skutecznie. Zdecydowanie polecam usługi Pani Marzeny.

Dodaj polecenie

Poleć mnie znajomym

Możesz podać kilka adresy email kilku znajomych, oddzielając je przecinkiem
Marzena Krupińska
Polecam Ci tego doradcę!

Skontaktuj się ze mną

* pola wymagane