Marcin Mioduszewski

Miasta: 
Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków
Województwo: 
Mazowieckie
Specjalność: 
Ubezpieczenie na życie
Plan emerytalny
Kredyt firmowy
IKE/IKZE
Kredyt gotówkowy
Kredyt hipoteczny
Lokata
Kredyt konsolidacyjny

Nazywam się Marcin Mioduszewski i jestem mobilnym ekspertem finansowym.

Od zawsze moją pasją były rynki kapitałowe oraz inwestowanie na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Pracując dla największej i najbardziej rozpoznawalnej instytucji pośrednictwa finansowego w Polsce pragnę Państwu pomóc w znalezieniu najbardziej korzystnych dla Państwa rozwiązań finansowych oraz pomóc w wyborze najatrakcyjniejszych dla Państwa ofert kredytowych.

Jako ekspert kredytowy:

  • potwierdzę zdolność kredytową,
  • wynegocjuję najlepsze warunki kredytowe,
  • pomogę w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego oraz rozwiązania inwestycyjnego
  • zapewnię opiekę i konsultacje również w trakcie całego okresu kredytowania.

Moimi atutami są:

  • wysoka jakość obsługi Klienta
  • skuteczność i profesjonalizm
  • całkowita bezstronność oferty
  • bogata oferta produktów hipotecznych

"W swojej pracy zwracam przede wszystkim uwagę na wiarygodność ofert składanych przez banki, wszelkie gwiazdki w nich zawarte oraz różnice pomiędzy reklamami a rzeczywistością. Rekomenduję tylko takie banki i instytucje, które nie budzą moich wątpliwości, zawsze dbając o jak najwyższe standardy działania".

Serdecznie zapraszam do współpracy i zachęcam do poleceń mojej osoby.

Polecenia

kredyt hipoteczny

Nie musisz wychodzić z domu kredyt sam się załatwia. Pan Marcin jest cały czas dostępny pod telefonem i w internecie..Dostosowuje się do klienta. Nie tylko dyspozycyjny ale i kompetentny i zaangażowany. Potrafi wytłumaczyć niuanse i sztuczki stosowane przez kredytodawców. Wynegocjował lepsze warunki kredytowe niż obiecywał na początku. Gorąco polecam . H.O.

zakup nowego mieszkania

Oboje z mężem staraliśmy się o kredyt na zakup nowego mieszkania dla naszej córki. W naszym banku dostaliśmy decyzję odmowną, ponieważ stwierdzono u małżonka zaległości w spłatach kredytu. Do Pana Marcina trafiliśmy z polecenia. Pan Marcin okazał się bardzo pomocnym, miłym i rzetelnym doradcą. Doradził nam rozdzielność majątkową, dzięki czemu mogłam tylko ja starać się o kredyt, który otrzymałam po niespełna 2 tygodniach. Co prawda osobiście nie byłam przekonana do takiego rozwiązania, ale to była jedyna droga o której nam nie wspomniano w banku.Chyba jednak warto korzystać z pomocy doradców finansowych. Polecamy!

Kredyt na budowę domu

Chcielibyśmy podziękować Panu Marcinowi za sprawne załatwienie tematu! Od początku zaufaliśmy mu i się nie zawiedliśmy. Dziś mamy już prawie pół wybudowanego domu ;)

kredyt konsolidacyjny

Trafiliśmy do Pana Marcina z polecenia. Spłacaliśmy jednocześnie bardzo dużo kredytów i potrzebowaliśmy złożyć dotychczasowe zobowiązania w jedną ratę. Pan Marcin okazał się bardzo pomocnym specjalistą w tej dziedzinie. Wybrał dla nas najkorzystniejsze oprocentowanie kredytu oraz pomógł przejść przez cały skomplikowany proces kredytowy. Myśleliśmy już, że nigdzie nie uda nam się znaleźć dobrej oferty, gdyż wcześniej dostaliśmy już odpowiedzi odmowne z kilku banków. Szczerze polecamy usługi Pana Marcina !

kredyt gotówkowy

Współpraca z Panem Marcinem była prawdziwą przyjemnością, tym bardziej, że zakończyła się całkowitym sukcesem w postaci uzyskania najlepszego dla nas kredytu gotówkowego. Najważniejsze zalety to: ogromna wiedza merytoryczna Pana Marcina na temat rynku kredytowego, bardzo profesjonalne podejście i zrozumienie potrzeb klienta, świetny kontakt i błyskawiczna realizacja, sprawne i wyczerpujące przekazywanie informacji i dokumentów. Przez cały okres naszej współpracy darzyliśmy Pana Marcina pełnym zaufaniem, z niezachwianą wiarą w ostateczny wynik postępowania.

kredyt gotówkowy

Witamy, chcielibyśmy również zarekomendować Pana Marcina jako rzetelnego, doświadczonego i przede wszystkim skutecznego doradcę kredytowego. Podczas gdy większość banków odmawiała nam pomocy, twierdząc wprost, że nasza sytuacja kredytowa jest beznadziejna, pan Marcin pomógł nam skutecznie połączyć 6 kredytów gotówkowych w jeden z niższą ratą i dłuższym terminem spłaty. Jesteśmy naprawdę wdzięczni za pomoc, gdyż dzięki temu zaoszczędzimy kilkaset złotych miesięcznie, co przy dwójce małych dzieci jest dużym wsparciem finansowym. Panie Marcinie - jeszcze raz stokrotne podziękowania i obiecujemy (tak jak na ostatnim naszym spotkaniu), że nie będziemy się już więcej zadłużać ;]

Kredyt na budowę domu

W przypadku kredytów na budowę domu wiele banków ma różne podejście do udzielania kredytu na taki cel. Mimo iż z mężem mamy bardzo dobre dochody, to wiele banków odmówiło nam kredytu na taką kwotę jaką chcieliśmy. Mieliśmy już dość odwiedzania kolejnych banków i bycia odprawianym z kwitkiem. Ostatnie kroki skierowaliśmy do oddziału Open Finance w Ostrołęce na ul.Gorbatowa, gdzie trafiliśmy na pana Mioduszewskiego. Oboje z mężem jesteśmy nastawieni dość sceptycznie do wszelkich doradców finansowych, dlatego też i tym razem byliśmy bardzo ostrożni. Jak się potem okazało - powinniśmy zacząć nasze poszukiwania kredytowe właśnie od tego oddziału! Pan Marcin dokładnie wytłumaczył nam jak większość banków podchodzi do finansowania budów domu. Znalazł pewien sposób, aby bank przyznał nam taką kwotę kredytu, jaką rzeczywiście chcieliśmy. Z jego pomocą złożyliśmy 3 wnioski do 3 wybranych banków. Po niespełna 4 tygodniach otrzymaliśmy dwie decyzje pozytywne na wnioskowaną kwotę. W dodatku pan Marcin zaprezentował nam ciekawy sposób na to, aby spłacić kredyt wcześniej i tym samym oddać mniej odsetek do banku. Krótko mówiąc - duże doświadczenie, kreatywność i profesjonalizm to główne cechy, które charakteryzują dobrego doradcę, jakim z pewnością jest pan Marcin. Pozdrawiamy i polecamy !

kredyty

Profesjonalne podejście, stały kontakt, zainteresowanie klientem, poszukiwanie najlepszych rozwiązań, doradztwo najlepszej opcji, wiele podpowiedzi i sprawdzonych rad, doradztwo w wielu zakresach np.kredyty hipoteczne, gotówkowe, porównania, propozycje, budowa domu, polisa na życie itp. Jestem zadowolona z wielomiesięcznej już współpracy z tym doradcą. Zawsze o cokolwiek zapytam, otrzymuję sprawdzoną odpowiedź, do tego z "ludzkim"podejściem. Szczerze i bez żadnych wątpliwości polecam, jako doradcę finansowego w niemalże każdym zakresie.

kredyt inwestycyjny

Dzień dobry, chcielibyśmy bardzo polecić usługi doradcy - p. Marcina Mioduszewskiego. Oboje z mężem staraliśmy się o kredyt na rozbudowę naszego sklepu o salę przyjęć weselnych. Byliśmy w dwóch dużych bankach, w których złożyliśmy dwa wnioski i czekaliśmy na decyzję. W jednym z nich decyzja okazała się niestety negatywna, w drugim wymagano jeszcze od nas szereg dokumentów, po dostarczeniu których nie wiadomo czy zostałby nam przyznany kredyt. Pana Marcina polecił nam znajomy rzeczoznawca. Po tygodniu zebraliśmy wszystkie niezbędne dokumenty, a w kolejnym złożyliśmy je do rekomendowanego przez p. Mioduszewskiego banku. Po niespełna tygodniu dostaliśmy decyzję pozytywną na pełną wnioskowaną kwotę kredytu. Jesteśmy naprawdę wdzięczni Panu Marcinowi za jego pomoc, gdyż możemy dalej realizować nasze plany życiowe.DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA I SZCZERZE POLECAMY !

Kredyt gotówkowy na spłatę innych kredytów

Dzień dobry. Ja też chciałam polecić usługi Pana Marcina. W naszej sytuacji okazał się bardzo pomocnym człowiekiem. Moja mama ma już ponad 80 lat i jest na emeryturze. Niestety wpadła w pętlę kredytów i z emerytury zostawało mamie już niewiele pieniążków na życie i leki. Pan Marcin znalazł bank, który jako jedyny przyznał kredyt mojej mamie, biorąc pod uwagę jej zaawansowany wiek. Wszystkie kredyty zostały połączone w jeden z niższą ratą o prawie 300zł. To dla mamy bardzo dużo. Szczerze dziękujemy i niech Panu Bóg błogosławi.

kredyt hipoteczny

Wszystkim potrzebującym pomocy doradcy finansowego polecam bardzo Pana Marcina. Świetnie przygotowany merytorycznie, miły, sumienny, z wysoką kulturą osobistą i co najważniejsze bardzo skuteczny. Bardzo zainteresowany sprawną i korzystną dla klienta obsługą. Bardzo dyspozycyjny i dostępny w każdej chwili. Życzę wszystkim zainteresowanym tak świetnej obsługi, a Panu Marcinowi dalszych sukcesów

kredyt hipoteczny

Witam, razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Marcina. Wiedzę, umiejętności, doradztwo oceniamy CELUJĄCO. Z pomocą Pana Marcina dostaliśmy wymarzony kredyt hipoteczny. To bardzo dobry i rzetelny doradca, dyspozycyjny, wysoce zaangażowany w sprawy klientów. Posiada dobre kontakty z doradcami banków. Miły, sympatyczny człowiek. Polecamy z czystym sumieniem Pana Marcina. Pomógł nam spełnić marzenia:)

kredyt na kupno domu

Panie Marcinie, jeszcze raz stokrotne dzięki za pomoc w uzyskaniu kredytu. Na pewno będziemy Pana polecać !

kredyt mieszkaniowy

Ze szczerym sumieniem mogę polecić usługi Pana Mioduszewskiego. Na jego osobę natknąłem się przypadkiem szukając informacji nt. kredytów w internecie. Skontaktowałem się z p. Mioduszewskim nie będąc do końca przekonanym do korzystania z usług doradców, ale teraz wiem, że była to jedna z najlepszych decyzji. Kontakt, dyspozycyjność oraz wiedzę mogę ocenić wzorowo. Pan Mioduszewski okazał się niezwykle pomocny przy otrzymaniu kredytu na wymarzony dom, zwłaszcza, że nasza sytuacja nie należała do najprostszych. Ja pracuję zagranicą, a żona jest na urlopie wychowawczym. Większość formalności udało nam się załatwić drogą korespondencyjną, a ja przyleciałem tylko na podpisanie decyzji kredytowej dokumentów. Cała procedura kredytowa przeszła sprawnie i szybko. Warto powierzyć swoje interesy osobie, która się na tym zna, a sobie samemu zaoszczędzić stresu i czasu. Szczerze polecam!

kredyt hipoteczny

Polecamy Pana Marcina wszystkim osobom szukającym dobrego doradcy finansowego. Jest kompetentny, zaangażowany w sprawy klienta, dyspozycyjny - pełen profesjonalizm :) .Reaguje natychmiast na potrzeby klienta - w każdym dniu tygodnia i o każdej porze. Bardzo dobry kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny. Ma bardo dobre kontakty z przedstawicielami banków, dzięki temu skraca się czas związany z formalnościami papierowymi. Kredyt, który otrzymałem dzięki pomocy Pana Marcina jest dopasowany do moich wymagań i potrzeb. Polecamy współpracę z Panem Marcinem z czystym sercem. Dzieki

kredyt mieszkaniowy

Chciałabym szczerze polecić usługi doradcy - Pana Marcina Mioduszewskiego. Dostałam wizytówkę od koleżanki, bo byłam w dość trudnej sytuacji finansowej, a pilnie potrzebowałam kredytu. Od razu dodam, że bardzo sceptycznie podchodziłam do wszelkiego rodzaju "doradztwa finansowego". Jednak po pierwszym spotkaniu, Pan Marcin krótko i zwięźle przedstawił mi zasady na jakich pracuje oraz oferty bankowe. Krok po kroku wytłumaczył mi jak przebiega cały proces kredytowy, zwracając uwagę na najważniejsze rzeczy. Szczerze mówiąc, po jednym spotkaniu wiedziałam dużo więcej, aniżeli po odbyciu pięciu spotkań w poszczególnych placówkach bankowych. Pan Marcin naprawdę bardzo dobrze potrafi przekazać wiedzę na temat bankowości i posiada ogromną wiedzę merytoryczną w tej dziedzinie. Po niespełna trzech tygodniach otrzymałam za pośrednictwem Pana Marcina kredyt hipoteczny na wnioskowaną kwotę. Myślałam, że już nigdzie w mojej sytuacji nie dostanę kredytu.Podsumowując, jeśli ktoś będzie miał problemy ze znalezieniem właściwego doradcy w dziedzinie bankowości i finansów - to SZCZERZE POLECAM USŁUGI PANA MARCINA. Jest to osoba bardzo kontaktowa, kompetentna i posiada doświadczenie w tym co robi. Jeśli doradztwo finansowe w naszym kraju ma stać na takim poziomie, to jestem jak najbardziej za. Jeszcze raz wielkie dzięki !!!

kredyt na zakup mieszkania

Oboje z mężem mamy bardzo niskie dochody i większość z banków odmawiała nam udzielenia kredytu. Ostatnią deską ratunku był Pan Marcin z oddziału doradców finansowych w Ostrołęce. Wnioski złożyliśmy do dwóch banków, które wdg Pana Marcina najlepiej liczyły zdolność kredytową. Ku naszemu zaskoczeniu po dwóch tygodniach dostaliśmy decyzję pozytywną, a teraz cieszymy się własnym "M" :) Pozdrawiamy i polecamy!

kredyt budowlany

Bardzo polecamy Pana Marcina, jest to bardzo rzetelny doświadczony i przede wszystkim skuteczny doradca kredytowy.Posiada bardzo dużą wiedzę i zawsze potrafi pomóc i odpowiedzieć na każde nasze wątpliwości.Zawsze pozostaje w stałym kontakcie z klientem telefonicznym jak i emailowym. NAPRAWDĘ POLECAMY OBY JAK NAJWIĘCEJ BYŁO TAKICH RZETELNYCH I FACHOWYCH OSÓB!!!Dziękujemy i Pozdrawiamy!!!

kredyt hipoteczny

Bardzo profesjonalna pomoc przy znalezieniu najlepszej oferty na kredyt hipoteczny, ale na tym Pan Marcin nie poprzestał, ponieważ tak jak obiecał to nawet z tej najlepszej oferty wynegocjował jeszcze lepsze warunki i oferta stała się najlepsza z najlepszych, zupełnie jak Pan Marcin !!! Polecam wszystkim, ponieważ jest bardzo wiarygodny, niezwykle słowny, diabelnie skuteczny i nieziemsko przystojny :) Pozdrawiamy.

kredyt budowlany

Chcielibyśmy podkreślić bardzo sprawne i szybkie działanie doradcy, bardzo dobrą dostępność oraz informowanie na bieżąco o naszej sytuacji kredytowej. W naszym banku, w którym jesteśmy już 10 lat zaproponowano nam o wiele gorsze warunki, niż uzyskaliśmy u Pana Marcina. Po niespełna 3 tygodniach uzyskaliśmy ostateczną decyzję pozytywną. Na pewno warto skorzystać z usług tego doradcy. Z czystym sumieniem polecamy.

Porządny doradca

Polecam Pana Marcina. Jest bardzo dobrym i rzetelnym doradcą. Zawsze dostępny, nawet w soboty i niedziele. Pomógł mi przy okazji załatwić wiele kwestii prawnych związanych z nieruchomością, co przełożyło się na spore oszczędności. DRODZY PAŃSTWO, NA PRAWDĘ WARTO POWIERZYĆ SWOJE FINANSE W RĘCE PROFESJONALISTÓW.

kredyt mieszkaniowy

Na osobę Pana Marcina trafiliśmy w internecie. Potem wybraliśmy się osobiście do oddziału w Ostrołęce. Pan Marcin dokładnie wyjaśnił nam jak przebiega cały proces kredytowy i gdzie warto złożyć wnioski, aby uzyskać najlepsze warunki. Szczególną uwagę zwróciliśmy na Jego profesjonalizm i ogromną wiedzę na temat ofert bankowych. Wcześniej byliśmy sami w 3 bankach. Pan Marcin zagwarantował nam, że zaoferuje nam warunki jeszcze lepsze niż w tych bankach. Tak też się stało - oszczędność na racie wyniosła prawie 200zł, a w dodatku wiemy już jak dzięki połączeniu kredytu z inwestycją spłacić wcześniej swój dług wobec banku. Polecamy!

kredyt mieszkaniowy

Przy zakupie mieszkania interesowały nas oczywiście najlepsze warunki kredytowe. Mamy bardzo dobre dochody i liczyliśmy, że banki spojrzą na nas bardziej przychylnym okiem. Wcześniej odwiedziliśmy 6 różnych banków, gdzie dostaliśmy oferty, a na koniec odwiedziliśmy pana Mioduszewskiego w oddziale w Ostrołęce. Obiecał nam, że wynegocjuje warunki jeszcze lepsze niż w banku, jednak ja podszedłem do tego dość sceptycznie. Po około 2 tygodniach dostaliśmy pozytywne decyzje kredytowe z 2 banków. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że warunki były jeszcze lepsze niż na wcześniej otrzymanych formularzach bankowych.Nie wiem, jak pan Mioduszewski to zrobił, ale chyba rzeczywiście warto próbować uzyskać kredyt w różnych źródłach, niż tylko w bankach. To się może po prostu opłacić. Pozdrawiamy!

kredyt gotówkowy

Miły, uprzejmy i zawsze dostępny pod telefonem. Od samego początku zaangażowany w naszą sprawę. Kredyt został nam udzielony po niespełna dwóch dniach.Tak właśnie powinna wyglądać fachowa pomoc doradcy!

Kredyt na lokal usługowy

Witam, jestem zadowolony z usług Pana Marcina. Zakres jego wiedzy i umiejętności oceniam bardzo wysoko. O bankowości wie niemal wszystko. Z Jego pomocą przebrnęliśmy przez gąszcz dokumentacji bankowej oraz znaleźliśmy najbardziej dostosowany do naszych potrzeb sposób finansowania nabywanego lokalu. Dziękujemy i pozdrawiamy!

Dodaj polecenie

Poleć mnie znajomym

Możesz podać kilka adresy email kilku znajomych, oddzielając je przecinkiem
Marcin Mioduszewski
Polecam Ci tego doradcę!
środa, 11 luty, 2015 - 13:24

W obecnych czasach coraz częściej szukamy możliwości efektywnego ulokowania naszych oszczędności celem pomnożenia zgromadzonego dotychczas kapitału. Wiele banków i instytucji finansowych kusi nas ofertami wysoko oprocentowanych lokat, depozytów, jednakże po głębszym ich przeanalizowaniu oraz dostrzeżeniu wszystkich gwiazdek i drobnych druczków okazuje się, że nominalne oprocentowanie nie jest w rzeczywistości takie wysokie i nie daje nam możliwości realnego pomnożenia naszych pieniędzy.

środa, 11 luty, 2015 - 13:27

Zdecydowana większość Polaków pragnie posiadać własne mieszkanie. Obecnie zaciągnięcie kredytu hipotecznego nie jest tak oczywiste jak było to przed 2-3 latami. Coraz mniej ludzi ma wystarczającą zdolność kredytową, aby mieć szansę na hipotekę.

środa, 11 luty, 2015 - 13:30

Ostatnie informacje napływające z mediów zwiastują, iż w niedługim czasie Rada Polityki Pieniężnej obniży stopy procentowe w naszym kraju. Podstawową stopą procentową, na której opiera się polityka kredytowa wszystkich banków jest WIBOR (Warsaw Interbank Offered Rate), który jest ustalany w każdy dzień roboczy o godzinie 11:00 na podstawie ofert złożonych przez 16 banków. Krótko mówiąc, jest to procent na jaki Narodowy Bank Polski pożycza pieniądze innym bankom w Polsce.

środa, 11 luty, 2015 - 13:16

Szanowny Kliencie,

Zakup mieszkania, budowa domu czy też kupno lokalu usługowego to inwestycja na bardzo długie lata, a czasem nawet na całe życie. Zanim zdecydujesz się na konkretne rozwiązanie kredytowe odwiedź uprzednio swojego doradcę finansowego. W ten sposób unikniesz wszelkich niespodzianek, które mogą się pojawić na zawiłej drodze w uzyskaniu kredytu, a także dowiesz się jakie finansowanie będzie dla Ciebie odpowiednie.

Zapraszam do kontaktu !

środa, 11 luty, 2015 - 13:32

Obecnie można spotkać wielu klientów, którzy popadają w tzw. spiralę długu. Biorą kolejne kredyty, aby spłacać poprzednie. Klient, którego sprawe miałem przyjemność prowadzić miał tych kredytów aż 10. Opóźnienia w spłatach sięgały 30 dni. Po dokładnym przeanalizowaniu sytuacji klienta złożyłem wnioski do dwóch banków. Po dwóch tygodniach kredyt konsolidacyjny został udzielony klientowi, w dodatku na promocyjnych warunkach.

środa, 11 luty, 2015 - 13:33

Obecne zaostrzenia ze strony Komisji Nadzoru Finansowego doprowadziły do tego, że wielu klientów nie osiąga zdolności kredytowej. Jeśli już mają kredyt mieszkaniowy, to najczęściej zaciągnięcie kolejnego kredytu, np. gotówkowego jest już niemożliwe. Wówczas każdy inny dodatkowy dochód jest na wagę złota. Alimenty mogą stanowić taki dochód, jednak tylko jeden bank bierze je pod uwagę licząc zdolność kredytową. Kredyt gotówkowy na podstawie dochodów z alimentów – jak najbardziej możliwy.

środa, 11 luty, 2015 - 13:36

Większość Polaków decydując się na budowę własnego domu wybiera metodę tradycyjną, czyli budowę systemem gospodarczym. Kredyt na budowę domu jest kredytem wypłacanym w kilku transzach i to stanowi jego główną zaletę. Budujący może bowiem na bieżąco szacować ile kredytu będzie jeszcze potrzebne na dokończenie przedsięwzięcia, co z kolei wiąże się z tym że łączna-zaciągnięta kwota kredytu może być w rzeczywistości dużo niższa od kwoty wnioskowanej.

środa, 11 luty, 2015 - 13:37

Kredyt hipoteczny to długoterminowe zobowiązanie, dość znacznie obciążające budżet domowy każdego kredytobiorcy. Jest to zobowiązanie, który musi być spłacane cyklicznie co miesiąc. W dzisiejszych czasach coraz większość z nas jest niepewna finansowej przysłości i szuka wszelkich możliwych sposobów zabezpieczenia kredytu w razie nastania „czarnej godziny”. Dane statystyczne pokazują, że nasza produktywność zawodowa wzrasta w przedziale wiekowym: 30-47 lat, zaś potem maleje.

środa, 11 luty, 2015 - 13:39

Wiele klientów, których sprawy kredytowe miałem przyjemność prowadzić miała obawy, że nie otrzyma finansowania z powodu wpisanej w Księdze Wieczystej służebności osobistej. Wprawdzie dla większości banków taki wpis eliminuje otrzymanie przez klienta kredytu, jednak na rynku spotkamy też i takie banki, które "tolerują" służebność osobistą. Służebność osobista to obciążenie nieruchomości na rzecz oznaczonej osoby fizycznej prawem, którego treść odpowiada treści służebności gruntowej. Jest ona wpisywana w dziale III KW.

środa, 11 luty, 2015 - 13:41

Ostatnio miałem okazję prowadzić sprawę klientki, która starała się o kredyt inwestycyjny na rozbudowę istniejącego już sklepu spożywczo-przemysłowego o salę przyjęć weselnych. Na inwestycję miała już przyznane dofinansowanie z ARiMR, które zostanie klientce wypłacone po całkowitym zakończeniu inwestycji (dobudowaniu sali weselnej) jako refinans poniesionych kosztów. W takich sytuacjach rodzi się pytanie - czy warto wspominać bankom o takim dofinansowaniu ?

Skontaktuj się ze mną

* pola wymagane